Website Survey

Życzenia noworoczne

Witajcie Kochani w Nowym Roku 🙂
Życzę Wam aby ten rok przyniósł każdemu wiele radości, spełnienia, szczęścia i miłości.
Ale jako że będzie to dziewiąty rok, życzę Wam wytrwałości, konsekwencji, wewnętrznej mocy, wiele optymizmu, dobrego zdrowia i jak najwięcej miłych niespodzianek od Losu 🙂
Weszliśmy w dziewiąty rok numerologiczny, ostatni rok cyklu (od września), czeka nas wiele kluczowych zmian.

To będzie dobry rok na naukę, więc warto się doszkalać, zdobywać nową wiedzę i umiejętności. To także czas na planowanie i przygotowania do zmian w następnym roku a także konkretne decyzje o zakończeniu relacji i spraw, które nas ranią, nie satysfakcjonują i sprawiają problemy.
Osoby które od lat walczą z nałogami lub nadwagą w tym roku mają szansę zwyciężyć i uwolnić się od problemu. Jeśli odważymy się na konkretne decyzje los wynagrodzi nam to z nawiązką.
Dziewiąty rok to dobry czas na pozbywanie się więc sprzedaż (nieruchomości, auta, sprzęty).
W nadchodzącym roku nie należy zaczynać nowej działalności finansowej, lub angażować się emocjonalnie w nowe związki a jeśli tak się zdarzy, mieć świadomość że ta relacja lub biznes mogą się okazać nietrwałe.
Lepiej nie podpisywać tez żadnych wiążących umów i dokumentów.
Pozytywnie zakończą się wszelkie rozstrzygnięcia prawne, prośby, wszelkie sprawy i biznesy rozpoczęte w poprzednich latach.
Mogą się zdarzyć wyjazdy krajowe i zagraniczne.
Osoby, które solidnie i uczciwie pracowały w poprzednich latach w tym roku mogą zebrać plony i cieszyć się z niespodziewanych „ułatwień” od losu. Mówimy o takich sytuacjach, że los nam sprzyja lub w niektórych sytuacjach coś „spadło nam z nieba”
Trzeba przygotować się duchowo na trudniejsze sytuacje bo mogą się zdarzyć straty emocjonalne i finansowe.
Dobra rada na ten rok- Nie trzymajcie się kurczowo przeszłości, spraw i ludzi. Zdaj się na los, w trudnych sytuacjach płyń z prądem, nie rób niczego na siłę, słuchaj własnej intuicji bo będzie niezawodna.
Ponieważ wielu z nas mogą czekać trudniejsze momenty, łatwiej będzie o frustracje, warto zadbać o zdrowie psychiczne bo stres bezpośrednio wpływa na stan zdrowia fizycznego.
Nauczmy się relaksować, róbmy badania kontrolne, nauczmy się wypoczywać czynnie, dbać o siebie. Miejmy świadomość, że nic nie trwa wiecznie, pewne sprawy i etapy muszą się zakończyć…
Nie przywiązujmy się do negatywnego myślenia i biadolenia bo będziemy zgorzkniali i możemy łatwo dać się wmanewrować w niekorzystne sprawy. Nauczmy się cierpliwości i patrzmy na życie z nadzieją a przyciągniemy dobre zdarzenia.
Świadomość sytuacji pomoże nam pogodzić się i przetrwać trudniejsze momenty. Starajmy się przezwyciężyć trudniejszy etap będąc miłym, życzliwym i empatycznym dla ludzi a dobroć powróci do nas zwielokrotniona.
Dbajmy o zdrowie i bliskie nam osoby, bądźmy życzliwi i optymistyczni a w dobrej kondycji przywitamy kolejny rok, pierwszy w nowym cyklu 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Joanna pisze:

    Bardzo dziekuje,dla Pani rowniez wszystkiego co Naj Naj Naj Lepsze.
    Oby byl lepszy a ja sie nauczyla obcowania z Kartami,mam nadzieje ze mi to wyjdzie.

    Serdeczne Pozdrowienia z Berlina
    Aska

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™