Website Survey

Życzenia Noworoczne

Witajcie Kochani w Nowym Roku 🙂

Życzenia noworoczneNadchodzący rok będzie miał mocną wibrację 8, która dotyczy pracy, finansów, strony materialnej życia.  prócz tego będziemy pracować nad wnętrzem, ciałem, naszymi ułomnościami… zapowiada się rok ugruntowania naszego życia. Ważne będą rozważne, mądre decyzje i uczciwe podejście. Ważne będą kontakty między ludźmi, sprawiedliwe traktowanie drugiego człowieka, uczciwość, dobroć.

Trzeba będzie popracować nad cechami, które dotyczą odpowiedzialnych, dojrzałych ludzi; kompetencjami, pracowitością, konsekwencją, wytrwałością, determinacją i odwagą. Dla niektórych przyjdzie czas na pracę a dla niektórych na rzetelne zdobywanie wiedzy. Ósemka kończy plany i marzenia, zmusza do konkretnego działania w świecie realnym, materialnym.

I nie chodzi tu tylko o sprawy finansowe, ósemka to też czas miłości, tej dobrej, opartej na uczciwości, więc nowe znajomości okażą się cenne. A dla osób w stałych związkach czas na pracę nad relacją, jeśli coś się psuje. Jeśli nie zrobimy nic, związek może się zakończyć. Czeka na w tym roku praca ale też wiele ciekawych możliwości i propozycji, warto z nich skorzystać, warto z optymizmem iść w przyszłość bo pesymiści w tym roku dostaną to, w co wierzą. Niektórzy z was będą musieli zająć się uważniej starszymi bliskimi osobami. A dla niektórych spadnie jak złoty deszcz wsparcie od takich osób. Osoby z wibracją urodzeniową osiem będą miały wyjątkowe wsparcie i możliwości.

Życzę Wam Kochani wspaniałego roku, w którym będziecie śmiało realizować swoje dobre pomysły i przestrzeń życiową 🙂

DO SIEGO ROKU 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™