Website Survey

Życzenia noworoczne

Witajcie Kochani 🙂

siedemNiedługo przywitamy kolejny rok… wejdziemy w numerologiczną siódemkę. Będzie to rok wielu spektakularnych sukcesów zawodowych ale też niepokojów wewnętrznych.Wibracja siódemki  wielu z nas skłoni do refleksji, autoanalizy, poszukiwań. Częściej niż zwykle będziemy chcieli poświęcić się życiu duchowemu, dowiedzieć się o przyczynach wielu aspektów naszego życia. Często będziemy się izolować, szukać samotności, ale też  odczuwać  osamotnienie. Osoby o delikatniejszej strukturze mogą popadać w stany depresyjne. Częściej niż zazwyczaj sięgniemy po lekturę i posłuchamy własnej intuicji. To będzie rok wzmożonej intuicji. Dzięki poszukiwaniom będziemy dojrzalsi duchowo i mentalnie. Wiele osób zechce pogłębić wiedzę zapisując się na studia podyplomowe, kursy i szkolenia. Jeśli poprzednie lata były dla nas pracowite, jeśli poświęciliśmy wiele czasu i energii pracy, w tym roku czekają nagrody sukcesy i prestiż. Do rozpoczynania działalności biznesowej ten rok nie będzie korzystny, lepiej będzie skupić się na tym co jest, na kontynuacji bo kontynuacja będzie bardzo owocna. To rok ogólnie sprzyjający pracy, można będzie znaleźć wymarzoną pracę, zmienić obecną na lepszą. W nadchodzącym roku można spodziewać się podróży zagranicznych i krajowych związanych z pracą lub wypoczynkiem. Będzie to czas zmiany miejsca zamieszkania i poznawania wartościowych ludzi.

Każdy z nas ma osobistą drogę numerologiczną, wibracja tego roku jedynie będzie miała pewne tendencje wpływające nasze życie.

Sylwester

Szczęśliwego Nowego Roku

Kochani…

Życzę Wam wspaniałej zabawy dzisiejszego wieczoru, zapomnienia o codzienności…

a w nadchodzącym roku

Wszelkiej pomyślności,  zdrowia, szczęścia i miłości  dla Was i Waszych bliskich 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
  1. Dorota pisze:

    Korzystając z okazji, że Nowy 2014 Rok zbliża się do nas wielkimi krokami, chciałabym życzyć Wam , aby ten nadchodzący rok był WYJĄTKOWY pod każdym względem! Dlatego moi drodzy, życzę Wam głowy pełnej MARZEŃ, bo to właśnie marzenia są podstawą każdego sukcesu!
    MIŁOŚCI, bo ona dodaje skrzydeł, a bez skrzydeł trudniej się lata! UŚMIECHU, bo nawet ten najmniejszy sprawia, że szara rzeczywistość staje się piękniejsza i ENERGII, bo ona pomaga nam przenosić nawet te największe góry!

    W tym roku bądźmy szczęśliwsi, życzliwsi i bardziej twórczy!

  2. Jędrek pisze:

    Szczęścia, miłości i wiele radości na ten rok.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™