Website Survey

Życzenia na Nowy Rok

kieliszek szmpanaKochani 🙂

Żegnamy stary rok, więc życzę Wam pysznej zabawy w  sylwestrową noc  najlepiej w towarzystwie ulubionych bliskich osób, w miłym, radosnym klimacie.

A nadchodzący rok niech dla każdego z Was będzie pomyślny i bez przykrych niespodzianek. Życzę Wam abyście spełniali marzenia, realizowali spokojnie plany i spotykali na swojej drodze życzliwych, mądrych i dobrych ludzi. Wszystkim też życzę oczywiście miłości bo tylko ona ma sens w tym zmaterializowanym świecie. To ona dodaje nam skrzydeł, inspiruje do nowych wyzwań, dodaje odwagi i chęci do życia. I oczywiście niezależnie od wieku bo on nie ma żadnego znaczenia. Kochajcie bliskie osoby, poprawiajcie nieustannie co się da w swoich związkach i szukajcie nowych inspirujących do skutku:)

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich moich Czytelników 🙂

Dla tych, którzy zechcą poświęcić jeszcze chwilę mam kilka sposobów na przywołanie dobrej energii i szczęścia do naszego życia w nadchodzącym roku. Te obyczaje znam od dzieciństwa, były od zawsze w moim domu.swiece miłości i dobrobytu

Po pierwsze jeśli będziemy spędzać Sylwestra w domu zapalmy kolorowe świece aby przywołać wszystko to co dla nas ważne. Kierujemy się tu kolorystyką świec. Zapalmy świece białe, niebieskie, różowe, czerwone, zielone, pomarańczowe, żółte. Ich energia przyniesie nam na Nowy Rok oczyszczenie, spokój, przyjaźń, miłość, zdrowie, pieniądze, wzmocnienie intelektu i szczęście.

Dobrze jeśli będziemy mieli przy sobie w tę noc banknoty dla stabilności finansów oraz kilkanaście drobnych monet, aby po północy wymienić się nimi z innymi, dla dobrego przepływu energii finansowej w nadchodzącym roku.

W czasie spełniania toastu o 24.00.wrzućmy złotą obrączkę lub pierścionek czy wisiorek do kieliszka z szampanem ma to zapewnić nam pomyślność i dobrobyt w nadchodzącym roku.

Kiedy nadejdzie północ wypowiedzcie życzenie afirmację, aby spełniła się w Nowym Roku ( to co zechcecie aby się spełniło lub po prostu życzenie szczęścia ).

Moja ulubiona afirmacja dla  wszystkich którzy tu wejdą „Jestem szczęśliwa/y/ i cieszę się życiem”

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Edka pisze:

  Taki mały prezencik z okazji Nowego Roku:*)
  http://www.youtube.com/watch?v=myxkmYsfw3k&feature=related

  Dobrze że jesteś:*)

  • admin pisze:

   Dziękuję za milutki prezencik;*)to cudownie mieć takie kochane i piękne ciepłe serducha, które pamiętają i po prostu SĄ :)) jak miło rozpocząć rok w takich klimatach… i jak ja mam nie zakrzyknąć z całej mocy Życie Kocham Cię nad życie:))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™