Website Survey

Znaczenia kart Tarota

Kapłanka

Kapłanka

Informacja dla moich nowych Czytelników

Na tej stronie znajdziecie szczegółowo opracowane przeze mnie opisy i znaczenia wszystkich kart Tarota z podziałem na Wielkie Arkana i Małe Arkana. Opisując karty korzystałam z wielu źródeł oraz z własnego doświadczenia. Oprócz interpretacji  możecie przeczytać opis kart i charakterystyki poszczególnych kolorów oraz żywioły, którym są przypisane. Życzę wszystkim zainteresowanym miłej lektury:)

Wielkie Arkana -charakterystyka

Wielkie Arkana interpretacje- szczegółowe znaczenia kart

Małe Arkana – charakterystyka poszczególnych kolorów

Małe Arkana interpretacje – szczegółowe znaczenia kart


Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
15 Responses
 1. paulina pisze:

  witam
  czy jeśli karta jest nieodwrócona to np również mówi to samo o zdrowiu co odwrócona??

  • admin pisze:

   Witaj, to zależy jak się umówisz ze swoimi kartami, czy stosujesz odwrócone. Jest jednak zasada że tylko odwrócone karty mówią o chorobie.

  • admin pisze:

   Widzę że ktoś sobie będzie „ściągał” z mojej strony karty i nawet nie zamierza o to poprosić?… cóż mogę zrobić?… nawet gdybym napisała, że nie można tego robić…kto to weźmie pod uwagę… szkoda słów..

 2. Magda pisze:

  Witam,
  Pani Haniu, każdy z nas ma swojego Anioła Stróża. Czy z kart tarota można np. dowiedzieć się jak On ma na imię lub kim jest? Hmm, może to dość infantylne pytanie, niemniej jednak liczę na Pani odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie
  Magda

  • admin pisze:

   Witaj Madziu,
   To nie są infantylne pytania, każdy ma prawo wiedzieć cokolwiek o interesującej nas osobie. Przyznam że pytanie o imię mocno zaskakujące…. może wróżbita Maciej ze swoją długoletnią praktyką mógłby odpowiedzieć… ale jednak chyba nie, bo dzwoniąc trzeba się przedstawiać :)
   Jeśli chodzi o drugą część pytania to naturalnie że można dowiedzieć się wielu kwestii: jak wygląda, jaki ma zawód, jaki charakter, temperament, jakim jest człowiekiem, czy nadaje się na partnera w związku itd… pozdrawiam :)

 3. Piotr pisze:

  co oznaczają odwrócona wieża i mag. katastrofa jakaś?

  • admin pisze:

   Nie odpowiadam na takie pytania. Nie wiem o co pytałeś kart, nie będę tu snuć kilkudziesięciu interpretacji… Wieża nie zawsze oznacza katastrofę spokojnie…

 4. Monika pisze:

  witam, czy mozesz postawic mi karty nie znajac mnie, tak na odleglosc?
  Monika

 5. marzena pisze:

  co oznacza w kartach cesarzowa

 6. Wioletta pisze:

  Witam!!
  Co to znaczy ze karta jest odwrócona? Jeśli potasujemy dobrze karty i poukładany to zawsze są prosto. Chyba ze nie oznacza to do góry nogami?
  Pozdrawiam
  Wioletta
  P.S. A gdzie moje poprzednie pytanie? Było a widzę ze go nie ma!???

  • admin pisze:

   Witam,
   To znaczy, że niektórzy tarociści przed tasowaniem dzielą talię kart na pół odwracając jedną część a potem tasują. Wtedy niektóre karty są w pozycji „normalnej” inne w odwróconej. Odpowiadam na wszystkie pytania po kolei. Pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™