Website Survey

Zaćmienie Słońca w połączeniu z nowiem Księżyca

Witajcie

Według źródeł (tygodnik „Gwiazdy Mówią” ) z wtorku na środę  13-14.11. będziemy mieli całkowite zaćmienie Słońca w połączeniu z nowiem Księżyca. Niezwykłe to zjawisko niesie za sobą konkretne skutki. W tym czasie wyostrzy się nasza intuicja, wiele spraw zobaczymy we właściwym świetle, staniemy się bardziej refleksyjni i wyciszeni. Dzięki temu znajdziemy w sobie siłę i odwagę do podejmowania decyzji. Największe zmiany mogą nastąpić w życiu Skorpionów, Wodników, Byków i Lwów.

Podejmą oni ważne decyzje lub na ich drodze pojawią się ludzie trwale zmieniający ich życie.Wszyscy odczujemy potrzebę zmian, czy to na poziomie myślenia na jakiś temat, czy tez na poziomie fizycznym. Dla pozostałych znaków  jest jedna wskazówka aby wykorzystać tę niezwykłą energię do zajęcia się wyłącznie swoimi sprawami. Nie bać się i nie wstydzić swoich potrzeb. Zaćmienie może dać każdemu z nas pomysł na jakąś odmianę w życiu pod warunkiem że zajmiemy się wyłącznie sobą…. Kontrolowanie innych i narzucanie im swoich projektów nie przyniesie niczego dobrego. Trzeba zwracać uwagę na wszystko co przykuje uwagę, na znaki które będzie dawać otoczenie. Zmiany mogą być diametralne albo przyziemne jak odmiana  koloru włosów czy umeblowania. Wszystkie są dobre, nawet te pozornie nieistotne bo w dalszej perspektywie tworzą nasze życie. Aby wzmocnić i odbudować własną moc lub znaleźć odpowiedź na nurtujący problem  czy pytanie można wykonać medytację. Ta w czasie zaćmienia Słońca przyniesie odpowiedź.

Wieczorem 13.11. trzeba wygospodarować ok. pół godziny dla siebie, w zaciszu własnego mieszkania. Zapal białą świecę i ulubione kadzidło, usiądź wygodnie… zamknij oczy, głęboko oddychaj, równo i spokojnie… następnie rozluźnij mięśnie twarzy… Pochyl głowę do przodu, skieruj uwagę w miejsce gdzie znajduje się mostek… Skup uwagę na pierwszej myśli lub obrazie jaki przyjdzie Ci do głowy…. To będzie wskazówka co w Twoim życiu wymaga uwagi i wzmocnienia… medytacja powinna trwać ok. 15 minut, po tym czasie otwórz oczy i zapisz na kartce co przyszło ci na myśl… a potem realizuj to w ciągu najbliższego tygodnia. Kartkę z postanowieniem schowaj tam gdzie nikt nie będzie miał do niej dostępu.

Życzę Wam Kochani pozytywnych zmian 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Ania pisze:

    Hej Haniu, spróbuję medytacji, mam nadzieję na pozytywne zmiany 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™