Website Survey

Wróżby andrzejkowe

Koło FortunyJako że strona o Tarocie proponuję wróżbę z kart Tarota.(inne wróżby są na moim fan page)

Tasujemy całą talię, losujemy jedną kartę z zapytaniem o miłość. Interpretujemy następująco. Jeśli wylosujecie kartę WA to czeka Was ważna osoba, ktoś wyjątkowy i wielkie uczucie zmieniające Wasze życie. Najlepsze karty dla pań: karta Głupca, Maga, Cesarza, Rydwanu. Dla panów: karta Kapłanki, Cesarzowej, Mocy, Gwiazdy. Najlepsze dla wszystkich: Koło Fortuny, Mag, Gwiazda, Słońce, Świat.
Karty Pustelnika, Wisielca, Diabła, Wieży jak można się domyśleć nie wróżą najlepiej. Pustelnik to karta samotności. Karta Kapłana jest raczej kartą samotności ale czasem pokazuje mi się jako ktoś wyjątkowy, z kim będziemy się czuć jak gdybyśmy znali tę osobę nie wiadomo jak długo i świetnie się z nią czujemy. Jednak gorącego, namiętnego uczucia nie wróży… ale jako symbol może wywróżyć ślub. Pozostałe karty są pozytywne, jako symbol poznania nowej miłości.
Jeśli wylosujecie kartę MA to w zależności od żywiołu miłość będzie różna: Puchary – spotka Was piękna miłość od pierwszego wejrzenia, Denary- bezpieczny i stabilny związek, Buławy- ognisty, pełen namiętności romans, jeśli wylosujecie Miecze – to miłość przyjdzie poprzez internet lub w podróży.

Na nadchodzący rok możecie wylosować 3 karty; teraźniejszość, bliska przyszłość i karta na nadchodzący rok (tendencje, co będzie ważne)
Jeśli wylosujecie Arkana Wielkie, to czeka was coś bardzo ważnego,bądź karty dadzą wam sygnał, że jakiś aspekt waszego życia prosi o uwagę.

Życzę wam wspaniałych wróżb, niech się spełnią, niech dobry los przyniesie same pozytywne zdarznia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Ania pisze:

    Dobry Wieczór
    A mi wyszedł Księżyc. I co mam sobie myśleć? Czyżby miał się w moim życiu pojawić kolejny facet na temat, którego będę się karmiła iluzjami i mrzonkami, czy może nie pojawi się, a ja będę marzyła o powrocie kogoś z przeszłości?

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™