Website Survey

Wenus w znaku Raka- nowe szanse dla kobiet

Wenus w znaku Raka
Od dziś 8.05. do 4.06. Wenus będzie przebywać w znaku delikatnego i wrażliwego Raka. Połączą się dwie podobne energie sprzyjające domowi, miłości, opiece, bezpieczeństwu, zgodzie i szczęściu. Wenus to przyjaciółka nas kobiet, dodaje nam odwagi i siły. Sprzyja dobrobytowi, sukcesom, dobrej atmosferze, miłości, wspiera w dbaniu o piękny wygląd nas i naszego otoczenia. Kiedy Wenus wkracza do znaku Raka jesteśmy bardziej niż zazwyczaj doceniane. Kochane dziewczyny, wykorzystajcie ten krótki czas na zrobienie porządków w swoim życiu, w związkach, miłości, domu, pracy, wszędzie tam, gdzie potrzebujemy odmiany. Łaskawa Wenus wesprze, doda odwagi i mocy. Możecie w tym czasie ubiegać się o lepsze stanowisko, podwyżkę, nową pracę, własny biznes, upiększać i remontować dom, zadbać o własny wizerunek, zmienić wszystko co was uwiera noi oczywiście znaleźć dobrą miłość.
Jeśli nie macie w planie wielkich zmian, zróbcie cokolwiek dla siebie, spełnijcie choćby najmniejsze swoje marzenie, energia wewnętrznej radości bardzo wzmacnia… uwierzcie…
Jeśli planujecie remonty, czy zakupy sprzętów AGD do domu, to najlepiej podpisywać umowy z fachowcami i kupować potrzebne rzeczy do 18.05.bo potem możemy źle wybrać albo będą problemy techniczne ze sprzętem.(od 18.05 do 10.06.Merkury będzie w ruchu wstecznym, co przynosi zamieszanie i bałagan).
Od 8.05.do11.05. Mars – opiekun mężczyzn będzie przebywał w znaku Raka, daje to nam kobietom szansę, na lepsze porozumienie z nimi a tym samym okazję na przeforsowanie naszych pomysłów i wyjaśnienia wszelkich spornych spraw. Mężczyźni będą bardziej wyrozumiali i empatyczni, bowiem pod wpływem dobrej, zbawiennej energii znaku Raka.
Wenus w znaku Raka przyniesie do naszych domów dużo pozytywnej energii, w domach zapanuje harmonia, będziemy się bardziej zauważać i doceniać. My kobiety poczujemy się silne i wiele zmienimy. Znajdziemy porozumienie z bliskimi, będziemy piękne wewnętrznie i zewnętrznie, warto by nasi panowie to docenili, abyśmy wspólnie tworzyli nasze najważniejsze miejsce na ziemi pełne ciepła, zrozumienia i miłości.
Napisałam o szansach a co z nimi zrobicie…
Życzę wam jak najlepiej 🙂

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™