Website Survey

Weekend z Księżyce m w znaku Ryb i Barana

Witajcie w nasz ulubiony dzień tygodnia 🙂
Zaczynamy weekend w emocjonalnym znaku Ryb więc trzeba będzie podejść do wszystkiego z dystansem, nie przejmować się niczym i nie stawiać sobie ambitnych zadań do wykonania. W pracy spokojnie wykonywać co do was należy ale nic więcej, nie dyskutować na sporne tematy z ludźmi, zwłaszcza bliskimi. Uważajcie na drodze bo ludzie mogą być trochę nieprzytomni.
Dziś nie ma pustego kursu Księżyca więc ogólnie dobry dzień, nie ograniczający. Jednak jeśli będziecie musieli podejmować decyzje kierujcie się intuicją bo teraz dobrze wam podpowie. Jednak ważne decyzje życiowe zostawcie do niedzieli, nie spieszcie się z niczym. Dziś mamy dobry dzień na uczucia, spotkania towarzyskie, rozrywkę i podróże. Tę aurę wzmaga wibracja dnia 3, która patronuje dobrej zabawie, sztuce, nowym znajomościom i oczywiście miłości. Pamiętajcie o zwiększonym zapotrzebowaniu na wodę. Sprzyjają nam dziś węglowodany i warzywa liściowe.
Druga połowa soboty i niedziela będą w znaku ognistego Barana. To energetyczna aura, która zmusza nas do ruchu i wspiera w dobrych pomysłach. Warto nawet wbrew złej pogodzie wyjść z domu choćby na krótki spacer, na siłownię czy pływalnię. Sobotnie spotkania towarzyskie i randki będą bardzo udane. Wibracja 4 wniesie nam stabilność , będziemy mogli uporządkować nasze sprawy i mieszkania. Niektórzy dzięki porządkom znajdą zgubione przedmioty.
Niedziela z wibracją 5 przyniesie wiele dobrych pomysłów, to wibracja w której musi się coś dziać, więc warto wybrać się do teatru, kina czy na zakupy. Może wcześniej kupicie świąteczne prezenty aby nie robić tego w ostatniej chwili. Niektórym z was piątka przyniesie miłe niespodzianki. Seks będzie bardzo udany.
Weekend zapowiada się miło i ciepło emocjonalnie, naładujemy wewnętrzne bateryjki 🙂
Dbajcie o zdrowie i urodę. Teraz nasze organizmy potrzebują ruchu i zdrowego odżywiania. W czasie wzrastającego Księżyca nasza skóra i włosy potrzebują i świetnie przyswajają maseczki odżywcze, nawilżające i wzmacniające.
Ponieważ do Barana przyporządkowana jest głowa, oczy i mózg, niektórzy mogą odczuwać silne napady migreny. Trzeba będzie ograniczyć używki aby sobie pomóc. Bóle głowy powstają często wtedy, gdy trudno nam zaakceptować nową sytuację, jesteśmy zmuszeni do podejmowania ryzyka, lub brak nam sił aby zamknąć pewien etap życia i otworzyć nowy. Więc zamykajcie, pozwólcie swojemu organizmowi zdrowieć.
Zapewne zużyjemy w czasie weekendu sporo energii więc nasze organizmy będą lepiej przyswajać i potrzebować białka roślinnego i zwierzęcego. Tak więc będą nam dobrze służyły chude mięso, ryby, nabiał, jajka, warzywa strączkowe oraz cukinia, papryka, pomidory, bakłażany i ogórki.
Życzę wam Kochani jak najlepszego spożytkowania weekendu, w zgodzie, zdrowiu i radości 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™