Website Survey

Test naszej aury

Aura jest zjawiskiem polegającym na obserwacji niematerialnych kolorów oraz kształtów otaczających ludzi i przedmioty. Według osób deklarujących, że posiadają taką umiejętność, rozmiary i kolory mają świadczyć o odczuwanych emocjach, stanie duchowym, a nawet zdrowiu i witalności badanej osoby. Aura jest utożsamiana przez parapsychologów ze znaną w ikonografii chrześcijańskiej aureolą otaczająca głowy świętych, inni utożsamiają aurę z polem morfogenetycznym. Tyle na temat tego zjawiska Wikipedia.

Najprościej rzecz ujmując aura to energia jaką wytwarzamy, niejako przedłużenie naszego ciała w różnych  barwach w zależności od stanu naszego ciała, umysłu i ducha. Energia  aury jest odzwierciedleniem naszej osobowości i witalności o czym przekonacie się rozwiązując test. Słowo aura pochodzi z greckiego i oznacza bryzę.

Test na barwę Twojej aury

1. Ktoś bliski często mówi Ci:
a. nie łap pięciu srok za ogon
b. zajmij się sobą
c. nie uratujesz ludzkości
d. jesteś leniwy
e. uważaj na siebie
f. uspokój się

2. Ty i ludzie…
a. stawiasz im wysokie wymagania
b. uwielbiasz ich
c. pragniesz ich uszczęśliwić
d. lubisz ich rozśmieszać
e. nie przejmujesz się nimi
f. Ty sobie, oni sobie

3. Najlepszy relaks zapewnia Ci:
a. czytanie rankingów bankowych i notowań giełdowych
b. gotowanie
c. podróż do egzotycznych krajów lub chociaż obejrzenie filmu na ten temat
d. impreza do białego rana
e. wspinaczka skałkowa, skok ze spadochronem
f. robótki domowe, naprawianie czegoś

4. Kto Cię zauroczy i zawładnie Twoją duszą?
a. ten, kto umie ocenić się krytycznie
b. rozumie innych
c. chce kierować ludźmi
d. umie się śmiać
e. ma w sobie ducha przygody
f. atrakcyjny fizycznie i namiętny

5. Urządzasz mieszkanie, ktoś chce dać Ci w prezencie komplet mebli. Cena nie gra roli. Jaki styl najbardziej Ci odpowiada?
a. wielkie, przepastne kanapy, ozdobne szafy w stylu gdańskim
b. styl jest nieważny, liczy się wygoda i funkcjonalność
c. ekologiczny, żadnej sztuczności
d. zwariowane meble, śmieszne gadżety
e. prosto i elegancko, metal, szkło
f. prawdziwe antyki prosto z domu aukcyjnego

. Co sądzisz o wysiłku fizycznym, sporcie?
a. najlepszym sportem jest seks
b. nie chce Ci się ćwiczyć
c. za szybko się męczysz
d. jeśli sport to tylko samemu, bez rywalizacji kto lepszy
e. lubisz trenować, spalasz kalorie także podczas prac fizycznych
f. bez niego nie umiesz się odprężyć

7. Najmocniej wierzysz w:

a. sukces finansowy i popularność
b. w Boga
c. w moc Kosmosu
d. chyba w nic
e. w konkrety
f. osiągnięcie wewnętrznej harmonii

ROZWIĄZANIE:

Większość odpowiedzi a
Zieleń
Taki kolor aury mają urodzeni przywódcy, ludzie dążący do sławy i majątku. Zmierzają do celu prostą drogą, są pracowici i odważni, nigdy się nie poddają. Jeśli zaliczasz się do grona „zielonych”, jesteś osobą wyjątkowo inteligentną i logiczną, potrafisz myśleć abstrakcyjnie. Dochodzisz na szczyt dzięki pracy swojej głowy, a nie mięśni. Jesteś odkrywcą, osobą kreatywną, nieobawiającą się nowości.

Większość odpowiedzi b
Błękit
Kochasz ludzi, chcesz im pomagać i leczyć ich zranione dusze. Przejmujesz nastroje otoczenia, śmiejesz się z osobami wesołymi i marudzisz w gronie ponuraków. Jesteś osobą niezwykle emocjonalną i masz bardzo rozwiniętą intuicję. Ty po prostu czujesz to, co czują inni i wiesz, jak im pomóc. Nie myślisz o sobie, a gdy trzeba grać rolę emocjonalnego pogotowia ratunkowego dla innych, własne sprawy rzucasz w kąt.

Większość odpowiedzi c
Fiolet
To barwa ludzi z prawdziwą pasją, wizjonerów i przywódców. Fioletowi mają silne poczucie dziejowej misji, chcą uszczęśliwić ludzkość i naprawić świat. Czują się – i są – w pewnym stopniu inni, wyróżniają się na tle szarego tłumu. Jeśli zaliczasz się do grona fioletowych, masz charyzmatyczną osobowość i jesteś oryginałem. Gubisz się w zwykłej codzienności, jesteś niepraktyczna/y i roztargniona/y.

Większość odpowiedzi d
Żółty
Twoja energia życiowa przypomina czynny wulkan. Jesteś zawsze w biegu i zawsze uśmiechnięta/y. Nie znosisz bezruchu i wszelkich ograniczeń, nawet monotonną pracę traktujesz jak zamach na Twoją wolność osobistą. Jesteś osobą kreatywną i inteligentną, miewasz fantastyczne pomysły, choć nie wszystkie są strzałem w dziesiątkę. Czasem za bardzo oddalasz się od realnego życia. Kochasz naturę, pragniesz walczyć o przetrwanie naszej planety, chętnie angażujesz się w działania organizacji ekologicznych.

Większość odpowiedzi e
Pomarańczowy
Nigdy nie podporządkujesz się ogólnie przyjętym zasadom tylko dlatego, że „tak trzeba”. Chodzisz własnymi ścieżkami jak kot, szukasz ryzyka. Zwykłe życie, dzień podobny do dnia i wieczory w kapciach przed telewizorem sprawiłyby, że zgasłby cały Twój entuzjazm. Ty chcesz sprawdzać własne możliwości, przeżywać przygody i stawać oko w oko z niebezpieczeństwem. Jesteś lekkomyślna/y, działasz szybko, czasem za szybko i nierozważnie. Najważniejszy jest dla Ciebie cel, ale droga do niego nieistotna.

Większość odpowiedzi f
Czerwony
Jesteś osobą gwałtowną, czasami wręcz nieobliczalną i namiętną, masz temperament wulkanu. Wszystko głęboko przeżywasz, złościsz się i śmiejesz z byle powodu. Twardo stąpasz po ziemi, nie bawisz się w abstrakcje i filozoficzne rozważania. Ciebie interesuje tylko to, co można dotknąć, posmakować lub powąchać. Można Cię nazwać chodzącym konkretem, liczy się tu i teraz. Nie zatapiasz się we wspomnieniach i nie snujesz planów na resztę życia.

Test pochodzi z czasopisma „Gwiazdy mówią” (nr 7/2008)

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
55 komentarzy
 1. NatalieAnne pisze:

  Fajny teścik, wyszło mi ostatnie – nawet nie wiedziałam… 🙂
  Pozdrawiam serdecznie, jak urlop?

  • admin pisze:

   To gratuluję:) piękna troszkę gwałtowna aura…mnie wyszło po połowie..błękitu i fioletu. Urlop byłby ok gdyby nie niektóre osoby które nieustannie piszą z prośbą o wróżbę nie chcąc zrozumieć że naprawdę jestem zmęczona i chciałabym odpocząć również od kart. Ale cóż…Life is brutal…:) serdeczności dla Ciebie:)

  • Super test!
   Wyszło mi na niebiesko:), to mój ulubiony kolor:)

 2. NatalieAnne pisze:

  Wierzę, mnie by to zmęczyło już po miesiącu – dlatego zrezygnowałam z zabawy w numerologie. Ludzie dostawili jakiś shiz a ja i do kart i do numerków staram się mieć dystans.
  To pozdrawiam z nad notatek z h. starożytnej, mam nadzieje, ze oczaruję profesora swoja namiętnością do tej epoki 😉
  Duuuużo relaksu i odpoczynku :))

  • admin pisze:

   Jak przyjemnie poczytać rozsądne słowa 🙂 wiadomo że do wszystkiego trzeba mieć zdrowy dystans bo inaczej popada się w skrajne emocje. Natalii jak się przyłożysz to na pewno rzucisz czarem historycznym i profesor polegnie z wrażenia 😉 Dziękuję Kochana postaram się zrelaksować gapiąc się na zielone 🙂 to najlepiej odpręża,pa.

   • NatalieAnne pisze:

    Zobaczymy, przed chwilą skończyłam opracowywać zagadnienia dziś mam w planie powtórzyć wszystko a w środę mam nadzieję, że sam profesor też będzie łaskaw przyjechać (bo ostatnio miałam mieć egzamin ale go nie było) – to strasznie nieobliczalny facet :/ A ja staram sie ile mogę 🙂
    Pozdrawiam zielono 🙂

 3. aleksandra pisze:

  witam serdecznie
  mi wyszła pomarańczowa aura chociaż ostatnie dwa zdania to nie powiedzialabym 😉
  pozdrawiam i przyjemnego wypoczynku życzę
  ps mam nadzieję ze jednak nie odstawisz Droga Haniu kart na długo długo 🙂

  • admin pisze:

   Hej hej Oleńko:) te odpowiedzi nie zawsze trafiają w sedno ale z grubsza więc można się pobawić:)A za życzenia bardzo dziękuję:) postaram się zregenerować i wrócić do kart..pozdrawiam i życzę Ci nieustającej energii abyś mogła realizować swoje marzenia.

 4. aleksandra pisze:

  Oczywiscie takie testy są niezwykle ciekawe i nie mam nic przeciwko 🙂
  oh dziękuję dobra mocna energia jest mi teraz niezwykle potrzebna 🙂

 5. soliet pisze:

  Mi wyszła aura fioletowa hmm roztargniona jestem tak uważam 🙂

 6. Aneta pisze:

  A jeśli ja miałam wszystkich odpowiedzi po tyle samo razy? To znaczy że mam wszystkie aury?

  • admin pisze:

   To znaczy że masz złożoną osobowość i zapewne aura także jest niezwykła, przyznam że jeszcze nie spotkałam się z taką osobą, gratuluję:) Albo musisz zrobić test jeszcze raz ale wybrać naprawdę te najważniejsze odpowiedzi.Ja też miałam kilka dylematów i wybrałam spośród tych które trochę musiałam”naciągnąć”np. w pytaniu o rodzaj mebli nie było mojej opcji więc wybrałam tę wersję „naciąganą”:) W testach nie da się idealnie dopasować pytań dla każdego człowieka.

   • Aneta pisze:

    Dziękuję za wyjaśnienie, zrobiłam test ponownie sugerując się dosłownie szczegółami i wyszły mi 3 aury: fioletowa, żółta i czerwona. Lecz czytając opisy każdej z aur doszłam do wniosku, że mam jednak złożoną osobowość… 🙂 Pozdrawiam

    • Aneta pisze:

     Pomyliłam aury 😛 Tak, mam trzy lecz kolory to: żółty, pomarańczowy i czerwony 🙂

     • admin pisze:

      No widzisz…ma to jakiś sens, emitujesz pokrewne ciepłe barwy:) musi to pięknie wyglądać 🙂 jakbyś była panią jesienią:) 🙂 pozdrawiam

 7. Barbara pisze:

  Wg testu jestem kolorem fioletowym, choć z wszystkich barw to właśnie fioletowy najmniej mi się podoba. Wiem, chodzi o aurę a nie o to jaki kolor lubię. Jednak nadal moimi ulubionymi kolorami pozostanie żółty i zielony 🙂 Pozdrawiam Haniu

  • admin pisze:

   Miałam to samo, fioletu nie znosiłam jednak od kiedy zajęłam się tarotem w dziwny sposób coś mi się zmieniło….:) teraz go lubię, nawet okazało się że nieźle w nim wyglądam. W teście też mi wyszedł z niebieskim. Basiu wszystko się zmienia my także 🙂 pozdrawiam serdecznie i cieplutko 🙂

 8. Kinga pisze:

  Bardzo fajna strona. Zaglądam tu co jakiś czas by sprawdzić fazy księżyca, a dziś zrobiłam ten teścik. Mi wyszło Po równo błękit, żółty i pomarańczowy, ale chyba najbardziej do mnie pasuje błękit i pomarańczowy.

  • admin pisze:

   Miło mi że tu zaglądasz:) masz bardzo piękną aurę, niedługo będziesz mogła przeczytać tu coś o swoim przeznaczeniu 🙂 pozdrawiam:)

 9. Monika pisze:

  Dokładnie pasuje do mnie odpowiedz b , błękit

 10. Sebastian pisze:

  Mam coś z każdego koloru… jednak najbardziej błękit i fiolet tak jak wyszło faktycznie w tym teście. Czasem wahałem się przy odpowiedziach, gdy pasowały dwie albo trzy.

 11. Ya pisze:

  … wyszło, że jestem fioletowo-czerwona. Cała prawda o mnie

 12. Miś pisze:

  Witam, u mnie wyszedł kolor pomarańczowy. Hmmm czy aura to nie tzw. w radiestezji kolor własny? Mój kolor własny badany wahadłem jest właśnie pomarańczowy. Mówię o kolorze własnym niezmiennym, który pozostaje taki sam aż do śmierci.

  • admin pisze:

   Witaj Misiu, nie jestem autorytetem w tej dziedzinie, test jest ciekawostką na tej stronie ale czytałam że kolor własny w radiestezji podlega zmianom w zależności od naszego stanu zdrowia. Pozdrawiam

 13. Anka pisze:

  A mi wyszlo, ze jestem zielono-zolto-czerwona. No to teraz tylko reggea spiewac, jak nic, hahaha! Musialam odpowiedzi ponaciagac, bo czasem pasowaly dwie, a czasem zadna. No w sumie liczac odpowiedzi „alternatywne”, to najbardziej sklaniam sie w strone czerweni, chociaz z tym konkretnym mysleniem to niby prawda, ale z drugiej strony mam magistra z filozofii i masz babo placek! A zaraz potem jest zielen. No w sumie ta energia, wulkan i przywodztwo to by sie zgadzaly z opisami znaku Barana, ale ja mam wrazenie, ze nie umiem zarzadzac ludzmi, ani nie jestem wystarczajaco charyzmatyczna. Jednoczesnie jednak mam silna intuicje i ona mi podpowiada, ze moj temperament, pewnosc siebie i energicznosc byly mocno tlamszone od dziecinstwa. A propos intuicji, to najsilniej ona dziala w odniesieniu do ludzi i ich charakterow – robilam sobie kiedys taka zabawe, ze ze zdjecia klasowego mojego brata zgadywalam jacy sa jego koledzy i kolezanki i w okolo 60% przypadkow zgadlam bezblednie, a w kolejnych 30% nieznacznie sie pomylilam – zadnej z tych osob nie spotkalam na zywo. Niezly to byl ubaw. A ostatnio zaczynaja mnie nachodzic mysli o kartach – to taki powracajacy temat, co go odsune, to za kilka lat wraca. Z jednej strony jest to dla mnie temat fascynujacy, a z drugiej obawiam sie, ze jak sie wciagne, to poplyne i zaniedbam „konkretne zycie”, troche tez sie boje tego, co moge tam zobaczyc. Jednak w ten sposob trafilam na Twojego bloga i jest on fascynujacy – naprawde ogromna wiedze tu przekazujesz, a jednoczesnie w tak czytelny i klarowny sposob. Rozgadalam sie jak zwykle, wybacz. Bede zagladac. Pozdrawiam serdecznie! Anka

  • admin pisze:

   Witaj Anusiu 🙂
   Rzeczywiście dałaś… 🙂 ale ja się cieszę jak piszecie, bo to znaczy że ktoś czyta co tu piszę 🙂
   Co do testu to wiesz.. trochę to jest na zasadzie zabawy, te pytania nie za bardzo szczegółowe, ja też musiałam naciągać odpowiedzi. Bardziej chodziło mi o zabawę, chwilę wytchnienia, ciekawostkę… rozumiem że wchodząc do internetu ludzie czasem szukają wytchnienia i dobrze że znajdują to co lubią. A co do kart … masz trochę racji, to jest wciągające… i trzeba sporej samodyscypliny żeby nie przesadzić. W nich jest zawarte całe nasze życie wszystkie aspekty, jeśli ktoś lubi zastanowić się czasem nad życiem i sobą to po prostu trzeba mieć silną wolę 🙂
   Dziękuję Ci za uznanie, bardzo zależy mi właśnie na jasnym i zrozumiałym przekazie, który nie zawsze można znaleźć w publikacjach o Tarocie. Jan Suliga i Piotr Gibaszewski to dopiero wyzwanie.. ale wiedza ogromna…
   Pozdrawiam Cię serdecznie i pisz czasem 🙂

 14. dorota pisze:

  witam

  wyszło mi fiolet oraz niebieski, niesamowite uwielbiam te kolory, a czy to prawda ze trzeba nosic cos przy sobie w takich kolorach, żeby aura była silna ???

  • admin pisze:

   Witaj Dorotko,
   Piękna aura, gratuluję. Niekoniecznie trzeba nosić akurat te kolory ale jeśli je lubisz to czemu nie?
   Pozdrawiam

 15. .... pisze:

  aura czerwona ^^—moj ulubiony kolor

 16. Joanka pisze:

  Jestem żółta! 🙂 Zodiakalny Bliźniak, ładnie się łączy z aurą 😀

 17. Urszula pisze:

  Czy możliwe jest abym była po trochę : błękitną, fioletową i czerwoną ? Chociaż czerwień jest to chodzący realista, a ja mam CIĄGOTY EZOTERYCZNE, FILOZOFICZNE, BARDZO SIĘ TYM INTERESUJĘ. ORIENTUJĘ SIĘ w dziedzinach ezoteryki, ALE W ŻADNEJ NA SZÓSTKĘ 🙂 PEWNO JESTEM JEDNAK ZBYT CHAOTYCZNA.

 18. Urszula pisze:

  ACHA I ZAPOMNIAŁAM DODAĆ, ŻE JESTEM STRZELCEM. (08.12.) Ale miałam sen, parę lat temu, że KTOŚ mi mówi : ” urodziłaś się siódmego maja” ( wychodzi, że byk) to był dziwny sen, do dzisiaj go pamiętam. Pozdrawiam i sorry jeśli zanudzam. 🙂

 19. Ewa pisze:

  Jestem żółciutka. Sama prawda o mnie 🙂 Choć z tą ekologią to lekka przesada. Natomiast bardziej niż naturze wolę i lubię pomagać ludziom.

  • admin pisze:

   Ten test jest ogólny więc może się nie zgadzać w szczegółach. Ale najważniejsze że wiesz kim jesteś i pomagasz innym, to bardzo budujące. Pozdrawiam

 20. Maria pisze:

  Witam, jestem fioletowo-niebieska. Bardzo lubię wszystkie kolory i muszę stwierdzić że jest w nich cała prawda o mnie. Jestem zodiakalną lwicą (6.08)Ciągnie mnie do tarota i trochę się nim zajmuję, ale chyba zacznę go bardziej zgłębiać, chociaż wiem ze nie będzie to łatwe. Może do emerytury go opanuję. Umiem wczuć się w sytuację innych, to prawda. Nie raz usłyszałam że jestem inna bo…inaczej widzę niektóre sprawy, bo chcę żeby wszyscy ludzie byli szczęśliwi. Przecież jest to możliwe bo we Wszechświecie wszystkiego jest pod dostatkiem, a każdemu się dzieje według wiary jego… Jestem inna, to prawda bo nie umiem żyć w świecie kłamstwa i wyścigu szczurów. Wierzę że mój Tarot będzie pomocny innym.
  Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów

  • admin pisze:

   Witaj Marysiu w świecie fioletowo-niebieskich, ja też mam taką aurę 🙂
   Najważniejsze to iść swoją drogą, robić swoje, znaleźć dla siebie właściwe miejsce. Wspaniale że wiesz kim jesteś i jakie masz atuty.
   Tarot to nie tylko wróżby to przede wszystkim możliwość rozwoju duchowego i tego Ci życzę. Mogę podpowiedzieć że dobrym sposobem na zrozumienie symboliki kart WA ( one są najważniejsze) jest medytacja z każdą kartą…
   Pozdrawiam i życzę Ci pięknych doznań z Tarotem.

 21. Utsura pisze:

  A mi wyszły dwie odpowiedzi b, dwie c i dwie f… cechy charakteru się zgadzają, ale kolor aury nie (posiadam zdolność widzenia aur). Pozdrawiam !

  • admin pisze:

   To tylko ogólny test.. a pytania niezbyt precyzyjne… sprawdź jeszcze raz jeśli tak samo wyjdzie… trudno… to przecież nie koniec świata 🙂 Pozdrawiam

 22. wodniczka pisze:

  pomarańczoy, jak najbardziej się zgadza 😉

 23. Luna pisze:

  Ha!
  Wyszło mi pół fioletu, pół czerwieni.
  Idealnie napisane o mnie.

 24. Iwona pisze:

  niebieski i to jest prawda jestem waga 24.09 pozdrawiam

 25. Ela pisze:

  Błękit i żółty 😀 Jestem strzelcem(pierwsze minuty).Pozdrawiam.

 26. Kami ;) pisze:

  Hej Haniu !!

  Mi wyszlo niebieska i czerwona. Trafnie, zwłaszcza z tym wulkanem 😀
  Trzymaj się ciepło :*

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™