Website Survey

Test na miłość

Wróżba jaka/ki jesteś w życiu i miłości, Twoje mocne i słabe strony

dwa serca

Wróżba a właściwie test numerologiczny polega na określeniu za pomocą cyfr jacy jesteśmy min. w miłości. Trzeba napisać swoje imię i nazwisko (kobiety piszą nazwisko panieńskie) i każdej z liter przypisać cyfrę z poniższej tabelki. Wszystkie cyfry zsumować do liczby jednocyfrowej (od 1 do 9). W ten sam sposób oblicza się cyfrę kochanej osoby. Końcowa cyfra charakteryzuje nasze dobre i gorsze cechy, mocne i słabsze strony, możemy więc dowiedzieć się jacy jesteśmy oraz jakie cechy posiada bliska nam osoba.

tabelka numerologiczna

Przykład;

Anna Kowalska   1+5+5+1+2+6+5+1+3+1+2+1=33=3+3=6

Tak więc Anna Kowalska to 6.

Kiedy masz już swoją cyfrę  i kochanej osoby możesz porównać czy do siebie pasujecie.

Wynik waszej relacji

bardzo dobry

dobry

zmienny

-trudny

Charakterystyka poszczególnych numerów

Jedynka to pewność siebie i siła

Jedynka to ambicja, siła i pewność siebie. W miłości dominuje i z wielkim rozmachem uwodzi dążąc do zdobycia ukochanej osoby, szybko wyznaje swoje uczucia. Wykorzystuje przy tym cały arsenał walorów jakie posiada. Niestety zdarza się jej narzucać Ma duże potrzeby seksualne, jednak w sypialni nie bywa romantyczna (a szkoda, może jedynko spróbuj?) To osobowość zaborcza i zazdrosna, narzucająca swój styl życia i pomysły. Kiedy jednak trafi na kogoś kto nie pozwoli się zdominować kończy relację ale wbrew pozorom nie spływa to po niej jak woda po kaczce.

Czy do siebie pasujecie

1 i 1 =  trudny; 1 i 2 = bardzo dobry; 1 i 3= bardzo dobry; 1 i 4 = trudny; 1 i 5 = bardzo dobry; 1 i 6 = dobry;  1 i 7= zmienny; 1 i 8 = trudny; 1 i 9 = dobry.,  najlepszy związek z 2,3,5

Dwójka to szlachetność i delikatność

Szlachetna i delikatna dwójka w miłości szuka oparcia, ochrony, delikatności i czułości. W seksie potrzebuje czułości, delikatności i zachęty bo bywa pruderyjna. Jest nadwrażliwa i podatna na zranienia więc częste wyznania miłości mogą sprawić, że powróci jej poczucie pewności siebie i odwaga. Niskie poczucie własnej wartości sprawia że dwójeczka bywa zazdrosna. Zdarza się że miłosne okazje przechodzą jej koło nosa bo jest nieśmiała i nie potrafi przejawić inicjatywy. Potrzebuje silnego i opiekuńczego partnera.

Czy do siebie pasujecie

2 i 2 = trudny; 2 i 3 = dobry; 2 i 4 = zmienny; 2 i 5 = trudny; 2 i 6 =dobry; 2 i 7 = zmienny; 2 i 8 =dobry; 2 i 9 = trudny,   najlepszy związek z 1

Trójka to fantazja i energia

Fantazja i niespożyta energia sprawia że w miłości i sztuce uwodzenia nie ma sobie równych. Seks z nią to czysta poezja urozmaicona subtelną grą miłosną i zmysłowością. Trójeczka ma wielkie powodzenie z racji swojego uroku i czaru, którym emanuje. Ciekawa świata i ludzi, tolerancyjna i życzliwa, jeśli pokocha to nie istnieją dla niej żadne przeszkody. Jedyną przeszkodą i wadą trójeczki bywa jej duma.

Czy do siebie pasujecie

3 i 3 = trudny; 3 i 4 =zmienny; 3 i 5 = bardzo dobry; 3 i 6 = bardzo dobry; 3 i 7 =dobry; 3 i 8 = dobry; 3 i 9 = dobry (pozostałe cyfry sprawdź wyżej), najlepszy związek z 1,5,6

Czwórka to odwaga i stabilność

Stabilność, odwaga i rozsądek to charakterystyczne cechy czwórki. Bywa i tak że jej rozsądek koliduje z uczuciami. Szuka miłości na miarę Romea i Julii, szczerej, głębokiej, najlepiej do grobowej deski po to aby sfinalizować ją małżeństwem i dziećmi. W kolejnym etapie spokojną stabilizacją. W seksie konserwatywna, potrzebuje partnera o większej inwencji, który przejmie inicjatywę. Bywa do bólu konkretna i zasadnicza, może sprawiać wrażenie wręcz surowej. Jest zazdrosna, nigdy w życiu nie wybaczy zdrady. Wyjątkowo potrzebuje wyrażania przez partnera aprobaty. Czwórce brakuje fantazji, lekkości, zdolności do improwizacji.

Czy do siebie pasujecie

4 i 4 =trudny; 4 i 5 = trudny; 4 i 6 =dobry; 4 i 7 = dobry; 4 i 8 =trudny; 4 i 9 = trudny (pozostałe cyfry sprawdź wyżej)

Piątka to niezależność i zmienność

Zmienna i niezależna piątka miłość traktuje jak wspaniałą przygodę, w której chce być nieustannie odkrywającym podróżnikiem szukającym i mocno przeżywającym. Nic dziwnego więc że seks z nią to ekscytujące doznania bez granic i z mocnymi wrażeniami. Jest czarującą uwodzicielką, osobą, która ponad wszystko ceni sobie wolność i niezależność. Nie ma opcji aby nie zdobyła serca osoby, na której jej zależy. Jak wszystkie cyferki posiada też pewne mankamenty . Bywa lekkomyślna, apodyktyczna, niewierna i zazdrosna.

Czy do siebie pasujecie?

5 i 5 =trudny; 5 i 6 = trudny; 5 i 7 = zmienny; 5 i 8 = trudny; 5 i 9 = zmienny (pozostałe cyfry sprawdź wyżej) najlepszy związek z 1,3

Szóstka to zrozumienie i życzliwość

Pełna empatii i życzliwości pogodna szósteczka w miłości szuka romantyzmu, ciepła i czułości. Ideałem jej jest miłość i szczęśliwa rodzina, potem stabilizacja. Jako osoba niezwykle czarująca, urokliwa i spontaniczna jest idealną partnerką. Dla miłości gotowa jest zrobić wszystko i wiele poświęcić. Zaskakująca, zmysłowa i delikatna sprawia że nuda w jej sypialni nie ma prawa zaistnieć. Szóstka jest osobą, która potrafi realizować swoje marzenia.

Czy do siebie pasujecie?

6 i 6 =trudny; 6 i 7 =dobry; 6 i 8 =trudny; 6 i 9 = dobry  (pozostałe cyfry sprawdź wyżej) najlepszy związek z 3

Siódemka to tajemnica i samotność

Nieśmiała siódemka szuka ideału, w miłości jest taktowna i dyskretna. Długo i z namysłem szuka partnera, obserwuje, analizuje. Sporo czasu traci zanim dojdzie do sedna. Sama nie lubi jednak być uwodzona w ten sposób. W seksie mało spontaniczna, aby mieć więcej satysfakcji mogłaby puścić wodze fantazji. Droga siódemko Twoje życie uczuciowe nabierze prędkości i kolorytu kiedy zdobędziesz się na więcej odwagi i spontaniczności a chłodny intelekt zostawisz na inną okazję.

Czy do siebie pasujecie?

7 i 7 = trudny; 7 i 8 = trudny; 7 i 9 = dobry  (pozostałe cyfry sprawdź wyżej)

Ósemka to despotyzm i wymagania

Wymagająca i despotyczna ósemka w miłości bywa apodyktyczna, niecierpliwa i pewna siebie. Bardzo radykalna w myśl zasady wszystko albo nic, z niczym może zostać jeśli nie spuści z tonu. Jeśli nie zrozumie, że w uczuciach potrzeba delikatności i czułości. W sypialni jest jak w miłości bardzo wymagająca, ma ciągoty sadystyczne. Miła ósemko masz tendencję do postawy „dziś kocham jutro nienawidzę”, nie daj boże wejść ci w drogę, zmień swoje nastawienie bo tak radykalną postawą możesz narobić wiele złego sobie i innym.

Czy do siebie pasujecie

8 i 8 = trudny; 8 i 9 = trudny ( pozostałe cyfry sprawdź wyżej)

Dziewiątka to idealizm i wrażliwość

Ostatnia cyferka to pełna humanitaryzmu, szlachetności, wrażliwości i idealizmu oaza. A skoro idealizm to i uczucie, którego szuka i pragnie raczej nie istnieje. Dziewiątka dąży do stałych i głębokich relacji, żadne powierzchowne jej nie interesują. Kiedy już pozna tę swoją idealną połówkę zrobi dosłownie wszystko aby utrzymać swój związek, spełni każdą zachciankę aby sprawić radość i przyjemność ukochanej osobie w życiu codziennym i w sypialni. Ech, dobrze pomarzyć o takim ideale, który szuka ideału. Na dodatek jako jedna z niewielu nie jest przesadnie zazdrosna, w granicach rozsądku. Z racji swoich pięknych cech charakteru bardzo lubiana i doceniana przez przyjaciół. Tylko czasem w momentach uniesienia wymsknie jej się jakaś obietnica bez pokrycia.

Czy do siebie pasujecie

9 i 9 = trudny; 9 i 1 = dobry; 9 i 2 = trudny; 9 i 3 = dobry; 9 i 4 = trudny; 9 i 5 = zmienny; 9 i 6 = dobry; 9 i 7 = dobry; 9 i 8 =trudny.

miś w sercu

miś w sercu

wróżba na podstawie artykułu pani Izabeli Kunc

z tygodnika „Gwiazdy mówią”

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
35 komentarzy
 1. Strak pisze:

  memu ojcu PZPR zmieniła litere w nazwisku „s”na „z” .Co ja mam liczyć w takli przypadku?

 2. Agnieszka pisze:

  Witam! A jeżeli mój partner ma 10 jak mogę odczytać czy pasujemy do siebie skoro tej liczby nie ma w opcji? pozdrawiam

 3. Barbara pisze:

  no, tak… to teraz rozumiem dlaczego mój związek jest trudny 🙁 ja jestem jedynka a mój maz – czwórką… pozostaje ostateczne rozwiazanie?

  • admin pisze:

   Może niekoniecznie:) zawsze można coś ulepszyć, zmienić. Potrzeba tylko trochę dobrej woli z obu stron:) czego serdecznie życzę Wam obydwojgu i serdecznie pozdrawiam:)

 4. kaisa88 pisze:

  mi wyszło po redukcji 5, mojemu lubemu 1… czyli bardzo dobrze 😀 szczerze, to nie spodziewałam się tego… opisy dla cyferek też się trochę zgadzają 🙂

 5. Sebastian pisze:

  Zastanawający jest fakt, że zarówno po imieniu i nazwisku, jak i po dacie urodzenia wychodzi ta sama cyfra, czyli w moim przypadku 6. W przypadku partnerki (też zarówno po imieniu i nazwisku jak i po dacie urodzenia) wychodzi 8. Konfiguracja 6 i 8 nieszczególnie szczęśliwa niestety, więc to być może stąd tyle u nas problemów. 🙁

  • admin pisze:

   Wiesz… czasem bywa trudno bo jak zauważyłeś różnimy się, każdy ma inne doświadczenia za sobą, miał inne wzorce przekazane przez rodziców ale kiedy jest miłość można wiele zmienić, trzeba rozmawiać, mówić czego się oczekuje co boli… jeśli się kochacie to jest szansa że nawet kiedy są różnice można wypracować jakiś kompromis. Z całego serca życzę Wam tego, miłości i tolerancji na słabości drugiej strony. Pozdrawiam 🙂

 6. Paula pisze:

  Blog znalazłam przypadkiem (zainteresowały mnie świece :D) test zrobiłam i cóż, wyszła mi piękna ósemeczka. Co ciekawe z daty urodzenia też jestem ósemką… Do tego jestem zodiakalnym skorpionem… Czyli mój przypadek jest hipertrudny?

  • admin pisze:

   🙂 Kochanie jesteś także jako ósemka osobą niezwykle pracowitą, przedsiębiorczą, ambitną,wytrwałą i konsekwentną. Dzięki temu osiągasz w życiu bardzo wiele. Jesteś osobą o bogatej osobowości,niezwykle uczciwą, otwartą, odważną i przebojową. W partnerstwie jesteś wierna i troskliwa. Mając tak wiele wspaniałych cech można popracować nad kilkoma pozostałymi mniej doskonałymi 🙂 prawda? Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę udanych związków 🙂

   • Paula pisze:

    Dziękuje za takie miłe pocieszenie ;D. Oczywiście, pracować nad sobą trzeba non stop – wcześniej tego nie rozumiałam, byłam zła na ludzi, że mnie się o „wszystko czepiają”. Teraz staram się wychwytywać wady i panować nad sobą. W efekcie jest mniej nerwów :D. Dziękuje bardzo i również pozdrawiam!

    • admin pisze:

     Nie ma za co dziękować, napisałam samą prawdę. Ale widzisz jaką jesteś wspaniała osobowością? 🙂 Innym to trzeba długo tłumaczyć a Ty sama zrozumiałaś że zawsze od siebie trzeba zacząć. Pozdrawiam cieplutko 🙂

     • Paula pisze:

      Więcej widze w sobie wad niż zalet, ale nie jest tak, że są same wady ; D. Może nie tak do końca sama zrozumiałam – musiałam najpierw przeżyć mały kryzys, żeby zacząć siebie zmieniać.

     • admin pisze:

      Nie ma człowieka złożonego z samych wad…niepotrzebnie się dołujesz… z nami tak już jest, że dopiero kiedy los da nam nauczkę zaczynamy zastanawiać się nad naszym życiem. Ale dobrze że niektórzy z nas potrafią wyciągnąć wnioski i zmienić coś.Serdeczności dla Ciebie 🙂

 7. paulina pisze:

  Swietny blog:). Mam takie pytanie jeżeli wyszło mi 13 to co mam zrobić?

 8. Basia pisze:

  masakraaaaaa :)ja 8;9 i odwrotnie 9;8 czujecie to..nooo wiec latwo niejest coz i tak sie lubimy z mezem:)))

  • admin pisze:

   Spokojnie Basieńko 🙂
   W końcu za rok będzie już szalona jedynka a najważniejsze że w życiu osobistym jest ok 🙂
   A w ósemce poprawią się finanse, możliwe są miłe niespodzianki od losu, w dziewiątce też jest wiele dobrych aspektów. Pamiętaj o tym … trzymaj się..

 9. Kasia pisze:

  A ja mam pytanie odnośnie zdrobnień imienia.. w moim przypadku powinno się policzyć dla „Katarzyny”, nie dla „Kasi” prawda? Jak policzyłam dla ‚Katarzyny’ wyszła mi 1,ale jak policzyłam dla „Kasi” wyszła 7, tak jak i z daty urodzenia,no i opis chyba bardziej pasujący. Pozdrawiam 🙂

 10. Kasia pisze:

  Dziękuję za odpowiedź 🙂

 11. Gosia pisze:

  …już dużo wiem,dziękuję:)

 12. Barbara pisze:

  Haniu, mam pewną sugestię. Być może, kobieta, która po wyjściu za mąż przybrała nazwisko męża, powinna zsumować cyfry z obu nazwisk – w moim przypadku sprawdziło się w 100%. Co o tym sądzisz?

  • admin pisze:

   Nie wiem co na to numerologia ale ja jestem otwarta na wszelkie nowości i sugestie 🙂 wypróbuję na sobie i znajomych a potem opiszę doświadczenia, świetny pomysł, dziękuję 🙂

 13. natalia pisze:

  a jezeli muj chłopak ma 21 to jak mam to poruwnac

 14. Sandra pisze:

  nie ma literki „Ś” wiec nie mam jak sprawdzic nazwiska chlopaka;/

 15. Dominika pisze:

  ja 1 on 2, w każdym horoskopie wróżbach wg znaków zodiaku itp jesteśmy idealnie dopasowani że będziemy razem jesteśmy sobie przeznaczeni… tylko szkoda że nie w rzeczywistości (on nie chce się wiązać)

  • admin pisze:

   Ten test to raczej ciekawostka, zabawa a nie wyrocznia. Każdy z nas to indywidualna osobowość i tak należy go traktować. Każdy urodził się o innej porze dnia, godzinie i nie można go klasyfikować jak wszystkich (osoby z tego samego dnia mogą być zupełnie inne). Dawno przestałam dobierać ludzi pod względem znaków zodiaku bo to się nie sprawdza. Człowiek to skomplikowana istota, która podlega wpływom środowiska, zdarzeniom, wielu uwarunkowaniom. I tak jest u Ciebie, mężczyzna o którym piszesz prawdopodobnie jest niedojrzały emocjonalnie i dlatego boi się odpowiedzialności. I dobrze że ma tego świadomość, gorzej byłoby gdyby się ożenił i ranił bliskie osoby.

 16. Ola pisze:

  Ją mam tak długie imię i nazwisko że mi wyszło 15 no i co mam zrobić?
  Hmmmmm. Gadaj lub napisz co mi wyszło

  • admin pisze:

   Gadaj? Trochę kultury… widzę , że masz problem w czytaniu ze zrozumieniem. Napisałam wyraźnie, że redukujemy do liczby jednocyfrowej, (masz nawet podany przykład kogoś,komu wyszło 33) więc w Twoim wypadku będzie to 6. Wystarczy przeczytać znaczenie liczby 6.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™