Website Survey

Świąteczne życzenia

Świąteczne serdeczne i cieplutkie pozdrowienia 🙂

Niedawno przeczytałam słowa, które zapadły mi w pamięć…

,, Niech zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co jeszcze uśpione i ożywi to, co już martwe” piękne prawda?  Ile w naszym życiu takich martwych i uśpionych  marzeń, planów? Ile zakurzonych uczuć, emocji, relacji, sytuacji?  Zagonieni i przytłoczeni obowiązkami zapominamy o potrzebach duszy. Może pora  to zmienić?

WiekanocŻyczę Wam z całego serca aby zmartwychwstanie dokonywało się w Waszych sercach i umysłach każdego dnia, aby umacniała się wiara w Wasze ideały i w Was samych. Niech wiara i nadzieja będzie  drogowskazem ku lepszemu życiu, w realizacji tego co dla nas ważne.

Święta Wielkiej Nocy to czas zwycięstwa wielkiej miłości nad złem, życia nad śmiercią , to czas otuchy, radości i nadziei.

Życzę Wam Kochani  aby te Święta przyniosły wszystkim wiele wzajemnej życzliwości i dobroci, aby przyczyniły się do wzmocnienia więzi rodzinnych i przyjacielskich. Radosnych i pięknych Świąt dla wszystkich moich Czytelników za granicą i w Polsce 🙂wielkanocna obrazki

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™