Website Survey

Słońce w znaku Skorpiona

tilightW dzisiejszej medytacji wspomagajcie się białymi świecami i wyznaczajcie sobie cele jakie chcielibyście zrealizować przez cały miesiąc  ponieważ przez najbliższy miesiąc Słońce będzie w znaku Skorpiona, a to sprzyja poprawieniu jakości naszego życia.

Możecie stawiać sobie konkretne cele życiowe, bo w Słońce w znaku Skorpiona ma potężną moc, więc mają realną szansę na spełnienie. Albo możecie popracować nad swoim wnętrzem, uwolnić się od kompleksów, nałogów, czy uzależnień emocjonalnych. Przez cały miesiąc trzeba planować domowy budżet i solidnie płacić rachunki, bo Skorpion zadba też o konkretne zyski finansowe, wygrane sprawy urzędowe lub odszkodowania. Dziś w nowiu możemy uwalniać się od nałogów i nawyków.

A przez cały miesiąc w czasie medytacji i nie tylko, palcie jak najczęściej białe świece aby oczyścić energię w domu ze złych emocji i tego co eliminujecie ze swojego życia; bólu, niemocy, agresji, itp. Warto też kąpać się w wodzie z dodatkiem soli ( garść na wannę), która oczyszcza aurę i uspokaja. Jeśli macie taką możliwość palcie też kadzidła o zapachu sosny, bursztynowe lub paczuli, one na miejsce złej energii wprowadzą ład i szczęście oraz ochronią przed niekorzystną energią od nieżyczliwych ludzi.

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™