Website Survey

Rytuał na miłość

jesteś moim światem27 stycznia i 4 lutego będziemy mieli przybywający Księżyc  i 2 dni, którym patronuje planeta Wenus. Dlatego zapraszam samotne panie do wykonania rytuału przywołującego miłość. Ten rytuał można stosować w każdej przybywającej fazie Księżyca w piątkowe wieczory.

Potrzebne akcesoria to; czerwona lub różowa koperta, kartka,( jeśli nie masz czerwonej lub różowej koperty może być biała), czerwony lub różowy pisak, czerwone lub różowe płatki róż, czerwona szminka, ulubione perfumy.

Jedna uwaga przed wykonaniem rytuału; nie czarujemy na konkretną osobę, nie wolno stosować magii do narzucania swojej woli innej osobie. To może przynieść tylko kłopoty.

Rytuał trzeba zacząć od spokojnego zwizualizowania człowieka jakiego chciałoby się poznać. Taki ideał mężczyzny w granicach zdrowego rozsądku :). Wygląd, wiek, charakter, wszystkie cechy jakie powinien mieć przyszły ukochany. Te marzenia trzeba spisać na kartce a potem spryskać ją ulubionym zapachem i schować do koperty. Następnie w lewej dłoni trzymać kopertę a w prawej płatki róż i wyobrażać sobie siebie w stanie szczęśliwej, spełnionej i wymarzonej miłości. Poczuj  ciepło miłości, wizualizuj siebie i ukochanego, zanurz się przez chwilę w błogostanie….

Kiedy poczujesz, że to odpowiedni moment zakończ wizualizację i wsyp płatki do koperty. Zaklej ją pieczętując umalowanymi ustami jak pieczęcią miłości, na odwrocie koperty, w miejscu sklejenia. Tę kopertę schowaj i nigdy nie otwieraj nawet wtedy, gdy miłość nadejdzie (aby nie ulotniła się).

Rytuał pochodzi z tygodnika „Gwiazdy mówią” i jest autorstwa pani Poli Malia

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
6 komentarzy
 1. NatalieAnne pisze:

  Ja raz tak zrobiłam „przyciągałam”konkretną osobę i wyszły z tego cuda i wianki… Na szczęście koleś się ożenił z inną, a ja patrzę w co mogłabym się niecący wpakować 😀

  • admin pisze:

   Czyli miałaś więcej szczęścia jak…. :)? Napisałam o tym bo piszą do mnie kobiety które narobiły sobie i innym takich kłopotów że trudno to było ,,odkręcić.”Musiałam poświęcić sporo czasu żeby znaleźć sposób aby to odwrócić i też nie wiem do końca czy się udało. Magia to nie zabawa … mam nadzieję że dziewczyny posłuchają ostrzeżenia…

   • NatalieAnne pisze:

    Ostatnio rozmawiałam z moją „Mistrzynią” i dowiedziałam się, że każda afirmacja musi mieć tyle samo czasu na „odkręcenie” co „nakręcenie”. Innymi słowy: jeśli powtarzano sobie przez okres dajmy na to dwóch lat „jestem beznadziejny” to tyle samo potrzebujemy czasu na mówienie sobie „jestem wspaniały” by to przestawiło nasz tok myślenia. Myślę, że z tymi „czarami” wygląda podobnie.

    • admin pisze:

     Hm… sporo czytałam o afirmacjach ale tej opcji nie wyczytałam… dzięki za wiadomość. Przyznam że to bardzo trudna wiadomość dla osób, które dołowały się wiele lat… sporo takich jest. Nie odważyłabym się powiedzieć im tego na wstępie bo taka wiadomość skutecznie mogłaby odebrać im wiarę w spełnienie afirmacji, wiesz początki są najtrudniejsze… Wierzę że jeśli się porządnie przyłożymy to możemy ten czas skrócić 🙂 wiara czyni cuda 🙂

     • NatalieAnne pisze:

      Ech, nie lubię obwijania w bawełnę – wolę na „dzień dobry” usłyszeć konkrety i prawdę. Ale wiesz masz tu dużo racji wszystko zależy od siły i wiary – przykład: kłaniam się nisko. Ale wiesz dobrze jacy są niektórzy (mam takich kilka na swoim roku) dostać wszystko dla siebie możliwe z jak najmniejszym wysiłkiem, a to się nie da, niestety trzeba czasem i czasu i cierpliwości, no i pracy :))

     • admin pisze:

      Wiesz Natalciu:) nie chodzi o to by kogoś oszukiwać i przedstawiać wizje które nie mają prawa się zadziać. Chodzi o to by zdołowanego totalnie człowieka i osłabionego przeżyciami nastawić pozytywnie, po to aby wzmocnić go,aby miał siłę do walki. Dać nadzieję, jednocześnie uprzedzając że nie jest to proces błyskawiczny. Kiedy na starcie walnie się prosto z mostu o tych długich miesiącach czy latach słaby człowiek nie podejmie walki. Tacy jesteśmy… niestety.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™