Website Survey

Rozkłady kart Tarota- partnerskie

Rozkłady partnerskie

Karta związku

Zanim napiszę o konkretnych rozkładach, podam Wam prosty sposób jak można sprawdzić tendencje, ewentualne wyzwania czy energie panujące w związku. Trzeba dodać obie daty urodzenia partnerów, zsumować do liczy nie większej niż 22 i przypisać do karty WA.(Wielkich Arkanów) Jak ją obliczyć?

Przykład: ona- 12.05.1972; on- 8.08.1969

12+5+1972+8+8+1969=3974

3+9+7+4=23

2+3=5

Liczbą końcową jest 5 a więc kartą związku będzie Kapłan. Kiedy niektórym z Was wyjdzie liczba 22 musicie ją przypisać do karty Głupca bo dla tego układu awansował 🙂  z pozycji 0 na 22 .

Rozkład „Wzajemne postrzeganie”

Rozkład o tym jak partnerzy widzą drugą stronę, jakie mają oczekiwania i jakie widzą perspektywy tego związku. Na wstępie trzeba ustalić kto będzie w pozycji A a kto w B. Karty można postawić samemu lub wspólnie z partnerem, każdy losuje swoje karty.

1—-3—-5   partner A

2—-4—-6   partner B

1) Jak A widzi B

2) Jak B widzi A

3) Jakie są oczekiwania A wobec związku

4) Jakie są oczekiwania B wobec związku

5) Jakie są zdaniem A perspektywy związku

6) Jakie są zdaniem B perspektywy związku

Rozkład „Ty i ja”

Ten rozkład możemy postawić samodzielnie lub z partnerem, różni się od innych tym, że ostatnią kartę nie losujemy jak pozostałe, tylko sumujemy wartości kart całego rozkładu do wartości od 1 do 22; (22 to karta Głupiec w tym układzie).Będzie więc to karta WA, która zsumuje połączone energie obydwojga partnerów na przyszłość.

Wartości poszczególnych kart;

WA; Mag-1, Kapłanka-2;Cesarzowa-3 itd.. do 22 karty Głupca.

Karty dworskie ; Królowie-1, Królowe-2, Rycerze-3, Giermkowie-4. Pozostałe karty liczymy według ich numerycznych wartości; Asy liczymy jako 1.

Rozkład Ty i ja1) Czuję…

2) Pragnę…

3) Żałuję…

4) Czujesz…

5) Pragniesz…

6) Żałujesz…

7) Czeka nas…

Rozkład „Co nas czeka”

Rozkład pokazujący na jakim etapie jest związek i w jakim kierunku może się rozwinąć.

Rozkład Co nas czeka1) Gdzie jesteśmy

2) Co nam sprawia problem

3) O czym ważnym zapomnieliśmy

4) Co musimy wyrazić

5) Jakie mamy możliwości

6) Co nas czeka

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
23 komentarze
 1. soliet pisze:

  Pani Haniu ciekawy ten rozkład i spróbuje sobie go zrobić , choć pewnie wyjdą moje chciejstwa ,ale spróbować nie zaszkodzi.
  Mam jednak pytanie do pani jeśli można
  Co mówi karta Tarota jeśli z dat urodzenia wychodzi Śmierć [ oczywiście jeśli nie redukujemy 7 i 6 ] chodzi o powyższe obliczenia do rozkładu .

  • admin pisze:

   Pewnie, stawiaj może akurat wyjdzie coś ciekawego a nie chciejstwa.Jeśli chcesz pomocy w interpretacji karty Śmierci to napisz na pocztę, tu tylko są komentarze bo trochę mało miejsca.Pozdrawiam:)

 2. Ania pisze:

  Karta Śmierci w związku może mówić o powtarzających się, czasem bardzo radykalnych zmianach w obrębie relacji, o możliwości częstego budowania czegoś od nowa, od podstaw, inaczej oraz o wspólnych doświadczeniach w zakresie zdrowia (np. dzieci).

  • admin pisze:

   Witaj Aniu, to prawda karta Śmierci pojawia się w bardzo różnych sytuacjach, mnie nawet wychodziła kiedy mężczyzna w związku ciągle zdradzał,szukał odskoczni bo uważał że partnerka jest nie dość doskonała…a on wciąż przeżywał dylematy ale od niej nie odchodził. A co do chorób to napisałam w interpretacjach WA że Śmierć to symbol choroby, czasem jednak wychodzi wtedy, kiedy człowiek ma niezwykłe właściwości regeneracji.

 3. Jola pisze:

  Świetna strona Pani Haniu – coś mi się wydaje, że będę tu stałym bywalcem 🙂

 4. Żaneta pisze:

  Kocham tą stronę! Kawał dobrej roboty 🙂

 5. Agnieszka pisze:

  Trzy moje związki, jeden małżeński, dwa nieformalne – każde sumowanie dat urodzenia moich i partnera wskazało mi kartę nr IX. Karta Eremity jest również moją kartą urodzeniową. Nawet nie komentuję. Za to ciepło pozdrawiam.

  • admin pisze:

   Witaj Agnieszko,
   przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale przyszło dużo wiadomości i gdzieś mi umknęłaś 🙂
   To że jesteś Eremitą w kartach niczego nie determinuje w takim stopniu o jakim piszesz… nie można tak myśleć… Nie można drukować sobie w głowie takich informacji. Eremita to także karta mądrości nie tylko samotności. Jesteś mądrą ale trochę może zamkniętą osobą, spróbuj małymi kroczkami wychodzić po prostu… Nieudane związki to dziś niestety norma wiele osób tak ma. Jeśli zaprogramujesz się na szczęście osobiste i będziesz cierpliwa to osiągniesz to, niezleżnie od numerologii czy czegokolwiek, Twoje nastawienie i mocne przekonanie popchnie energię we właściwym kierunku na szczęście dla Ciebie:) Uwierz 🙂 Życzę Ci tego z całego serca i cieplutko pozdrawiam 🙂

   • Agnieszka pisze:

    Dziękuję za ciepłe słowa, za mądre słowa. Wiem, niby mądra ze mnie osóbka ale czasem ta mądrość spada na dno duszy:) Póki co zaczęła się wiosna, słońce i mój „barani” optymizm:)
    Pozdrawiam Baranka – Baranek Agnieszka 🙂

    • admin pisze:

     Przytulam Cię moja bratnia duszo 🙂 idzie wiosna pełną parą, trzeba wykorzystać jej energię i wyjść na słońce w całym tego słowa znaczeniu. Wyjdź, jestem z Tobą,trzymam Cię za rękę w razie wątpliwości, pozdrawiam 🙂

 6. Alicja pisze:

  A jak mozna zinterpretować karte maga w zwiazku?

  Witam, po raz pierwszy tu trafiłam i chwilę zostanę jeśli pozwolisz, bo mi się podoba to co piszesz 🙂 A tarot ciągnie mnie do siebie, oj wielka moc jego jest 🙂 A jak tak malo jeszcze wiem 🙁
  Pozdrawiam cieplutko 🙂

  • admin pisze:

   Witaj,
   Nauka Tarota trwa długo, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Z czasem nabierzesz doświadczenia. Jeśli chcesz zostać tarocistką ważne jest abyś posiadała także pewne cechy wewnętrzne; dojrzałość emocjonalną, empatię, dobroć i dużo tolerancji dla ludzi. Nauka Tarota to nie tylko umiejętność zinterpretowania danej karty, pomocna jest wiedza z zakresu psychologii, astrologii i numerologii. Życzę Ci Alu wytrwałości i powodzenia 🙂
   A jesli chodzi o Twoje pytanie, to nie wiem dokładnie o co pytasz,więc odpowiem ogólnie. Karta Maga sugeruje że możecie być bardzo szczęśliwym związkiem pod warunkiem ze będziecie pracowali nad nim, ze nie będzie w nim nudno, że będzie się cały czas coś działo, rozwijało.

   • Alicja pisze:

    Dziękuję za odpowiedź 🙂 Nawet taka ogólna bywa przydatna i bardzo trafna. Wszystkie te cechy, które wymieniasz, posiadam – wypracowane przez życie, które nie pozwalało mi się nigdy nudzić, doświadczając mnie wciąż czymś nowym. Czy chcę zostać tarocistką? Dobre pytanie. Chcę poznać odpowiedzi na wiele pytań: dlaczego właśnie mnie, dlaczego tak, a nie inaczej toczy się moje życie. Czy można uniknąć błędnej decyzji, zaufać innej osobie – chciałabym odnaleźć w tarocie mentora, przewodnika, szczerego i mądrego przyjaciela, którego nie potrafię znaleźć wśród ludzi. Czy Twoim zdaniem tarot może być taki właśnie?

    • admin pisze:

     Może pod warunkiem że nie będzie dla Ciebie jedyną wyrocznią. To Ty kreujesz swoje życie i od Ciebie powinny zależeć decyzje.
     Jeśli tak nie będzie uzależnisz się, a to niedobra droga… może dojść do tego że pod byle pretekstem będziesz zaglądać do kart a to już prosta droga do uzależnienia…we wszystkim powinno się znać umiar, pamiętaj…

 7. Beata pisze:

  Witaj Haniu, intuicyjnie czuje więź z tarotem, jestem osobą początkującą, zrobiłam sobie prosty rozkład z 3 kart, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, odpowiednio pojawiły się karty: 5 denarów (przeszłość), karta Sprawiedliwości (teraźniejszość), 8 mieczy (przyszłość). Zmartwiła mnie ta przyszłość, jak myślisz?

  • admin pisze:

   Witaj Beatko,
   Może nie jest to najłatwiejsza z kart ale daje ci do zrozumienia że musisz byc bardziej energiczna i elastyczna w działaniu, wyzwolić się z ograniczeń bo sytuacja nie jest taka zła jak się może wydawać na pierwszy rzut oka.

 8. Anna pisze:

  Bardzo mi się podoba rozkład Rozkład „Ty i ja”. Do pozostałych jakoś nie mam przekonania, a ten pozwala na taką samodzielna refleksję nad związkiem, gdzie karty stają się idealnym pretekstem do jej zaczęcia. Na pewno skorzystam w przyszłości 🙂

 9. Anna pisze:

  Obliczyłam kartę związku i wyszła 4, czyli Cesarz. Czy mam rozumieć, że mój partner próbuje mnie zdominować, czy np. że nasz związek połączą jakieś układy polityczne i pełnione funkcje, czyli jest w pewnym sensie z wyrachowania? Proszę o pomoc w interpretacji.

 10. Aga pisze:

  Witam 🙂
  Fantastyczne i piękne są te przypowieści na tej stronie, dodają otuchy.
  A jak interpretować kartę świat dla związku? Dziękuję za odpowiedź 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™