Website Survey

Rozkład ,,Magiczny kwadrat”

Witajcie 🙂

Od dawna szukałam rozkładu, który byłby uniwersalny, pokazywał sytuacje ogólne a zarazem informował o  aktualnych problemach, z którymi przyjdzie się uporać. Znalazłam  taki przypadkowo w interenecie na stronie o runach. Wypróbowałam go i pięknie się sprawdził. Co do określenia czasu to na stronie nie było o tym informacji ale wydaje mi się że można umówić się jakoś ze swoimi kartami. Choćby w ten sposób że karta w konkretnym miejscu powie nam o czasie prognozowanych wydarzeń. Myślę że warto eksperymentować z różnymi rozkładami, tworzyć własne, a wszystko po to by być elastycznym w interpretacjach. Mam nadzieję że ten rozkład i dla Was będzie pomocny.Warto przynajmniej spróbować:)

Magiczny kwadrat źródło- http://www.magicznyswiatrun.pl/

Rozkład ten  informuje o obecnej sytuacji, przyczyn jej powstania, spraw do rozważenia i przyszłych wydarzeń.

1- osobowość pytającego i jego stan umysłu Magiczny kwadrat
2- wpływy zewnętrzne
3- wpływ bliskiej rodziny, przyjaciół na pytającego
4 – emocje pytającego – nadzieje lub obawy
5 – szanse, możliwości lub wyzwania jakie staną przed pytającym
6 – to, czego pragnie pytający
7 – czynniki lub osoby niesprzyjające pytającemu i opóźniające sprawy
8 – to co sprzyja pytającemu (osoby bądź sytuacje)
9 – mocne strony osobowości, talenty, uzdolnienia pytającego
pierwsza kolumna to osobowość pytającego,
druga – sprawy do rozważenia przed podjęciem decyzji,
trzecia – prawdopodobny wynik działań

pierwszy rząd – aktualna sytuacja
drugi rząd – przyczyny zaistniałej sytuacji
trzeci rząd – przyszłe wydarzenia

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
 1. Miś pisze:

  Witam. Nie wiem, czy jest coś takiego jak ustalenie czasu. To najtrudniejsza sprawa we wszystkich wróżbach. Przynajmniej dlatego, że czas jest względny we wróżbach. Powiem dlaczego. Sytuacja musi być w jakiś sposób już zdeterminowana. Jej zdeterminowanie od teraz – dnia wróżby do spełnienia może być np 1 dzień, albo kilka lat i więcej. To zdeterminowanie wynika od nas samych i całego otoczenia, wydarzeń, można by rzecz od konkretnej mieszanki energii. Można również wyjść z założenia, że większość wydarzeń jest nie do uniknięcia – przeznaczenie. Dlaczego czas jest tak trudny do ustalenia. Owo od teraz do wydarzenia wyznacza przedziały czasowe. A więc „niebawem” gdy sytuacja ma się stać za tydzień, będzie oznaczało ze 2-3 dni, lecz „niebawem” okresie 5 lat może być za rok. Sytuacja jest zdeterminowana i się wydarzy, lecz jeszcze się nie dzieje, czyli zacznie się dziać za „niebawem”. Nie dzieje, oznacza, że żadne wydarzenia jeszcze nie zaczęły wpływać na to końcowy rezultat. Wiemy tylko o zakończeniu „będzie to i tamto”. To np „niebawem”, lub każdy inny czas podany we wróżbie, może być czasem, kiedy coś zacznie się dziać na drodze do końcowego wydarzenia, a zanim się stanie minąć może sporo czasu. Myślę, że to jest pułapka i trudność w ustaleniu czasu. Sytuacja nie zaczyna się dziać, we wróżbie wychodzi czas, lecz nie wiemy co podaje ów czas, do efektu końcowego, czy do zaczęcia się dziać czegoś, co jeszcze nie zaczęło się dziać na drodze do finału.
  Wyrocznia I-Ching nie posługuje się miara czasową. Są wyjątki mówiące „za dziesięć lat”, „trzy lata” lecz nie oznaczają konkretnie tego okresu. To raczej jest: bardzo długo, długo, lecz nie aż tak jak dziesięć.
  Pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witam, każdy ma prawo do własnych odczuć, opinii. Z mojego doświadczenia wynika, że w Tarocie można określić kiedy jakieś zdarzenie będzie miało miejsce. Pozdrawiam.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™