Website Survey

Rok Jowisza

Mamy wreszcie wspaniały rok Jowisza, w którym możemy liczyć na wiele szczęścia i poprawę losu. Wszak już starożytni nazywali planetę Jowisz  major fortuna czyli wielkie szczęście.

JowiszJowisz jest symbolem  rozwoju i obfitości. Tak więc Jowiszowy rok zapowiada się jako czas wzrostu  i  dobrobytu. Symbolizuje dobrą passę i szczęście, wspomaga pomnażanie zysków i  osiąganie sukcesów. Jowisz także doda nam odwagi i wyobraźni,  dlatego będziemy w tym roku realizować odważniej nasze marzenia i konkretne plany. Największe sukcesy i profity zbiorą osoby, które wcześniej na to zapracowały. Jeśli jednak do tej pory mieliśmy jakieś przeciwności, trudniejszy czas, to w roku Jowisza będzie o wiele łatwiej a przede wszystkim uda się zrealizować to, czego nie udało się zrealizować do tej pory. Dla wielu z nas uśmiechnie się prawdziwe szczęście i  fortuna.

Wspaniała energia  Jowisza zaczyna się w pierwszy dzień wiosny, kiedy Słońce wejdzie w znak Barana, 20. 03. 2015r o godz. 23. 46. Do tego czasu warto ciężko pracować i uczyć się aby przysporzyć  sobie sukcesów. Najlepszy czas czeka nas  do 11 sierpnia, kiedy to Jowisz będzie przebywał w znaku mocnego Lwa, który pomnaża i wzbogaca energię Jowisza. Do tego na przełomie lutego i marca oraz w drugiej połowie czerwca Jowisz ustawi się w trygonie do Urana i tym samym przyczyni się do nieoczekiwanych niespodzianek od losu; niezwykłego szczęścia, splotów okoliczności, wspaniałych propozycji itp.

Kochani, wykorzystajcie jak najlepiej pierwszą połowę roku, bo jesienią  będziecie zbierać  efekty swojej pracy.  Od września Jowisz przejdzie do znaku Panny i nieco osłabnie. Dlatego po wakacjach trzeba będzie znów trochę ciężej popracować, nie licząc na łut szczęścia. ( choć niewykluczone , że jeszcze się pojawi). Będzie się liczyć sumienna praca, rozsądek i konsekwencja. Jowisz w znaku Panny może przysporzyć nieco kłopotów, dlatego warto unikać brawury, wszelkich skrajności, dbać o szczegóły i nie bagatelizować przeciwności. Warto zwrócić uwagę na swoje umiejętności, w razie potrzeby zwrócić się do fachowca. Rok Jowisza przyniesie wiele dobrego, warto wykorzystać szansę aby poprawić sobie komfort życia. Powodzenia 🙂

zdjęcie Solar System Exploration

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™