Website Survey

Przepowiednia Kart Anielskich

Kochani 🙂

Dziękuję za wiele ciepłych, serdecznych słów, za wszystkie pozytywne fluidy które mi przesyłacie. Jestem Wam bardzo wdzięczna za zainteresowanie, miłe komentarze na stronie i w mailach, za to że doceniacie to co tu robię. Dzięki Waszej pozytywnej energii wymyśliłam coś co może pomoże w refleksji nad życiem …

karta Anioła MiłościWróżba z kart Anielskich

Postanowiłam do Świąt Bożego Narodzenia każdego tygodnia wybrać losowo dla Was kartę Anielską jako przepowiednię z zapytaniem co byłoby ważne w danym momencie dla czytelników mojej strony.

Karta na nadchodzący tydzień to Anioł Istoty Miłości, przesłanie na karcie : „Niech miłość stanowi centrum mojego życia”– Anioł Istoty Miłości pomaga uświadomić sobie każdemu z nas, że w swoim jestestwie jesteśmy miłością i powinniśmy doświadczać miłości we wszystkim, dzielić się sobą z innymi. Może właśnie nadszedł czas aby usunąć maskę iluzji i dostrzec że miłość to istota całego życia a TY jesteś źródłem tej miłości. Bez niej nic nie mogłoby wzrastać i rozkwitać a życie przestałoby istnieć. Miłość żyje w każdej komórce ciała i w sercu każdej żywej istoty. Kiedy w życiu kierujemy się miłością otwieramy korytarz dobrej energii, która jak magnes przyciąga dobre zdarzenia i pozytywnych ludzi a nasza podświadomość, tzw. Wyższe Ja, przybliża nas do większej świadomości. To z kolei ułatwia zrozumienie zjawisk, z którymi trudno czasem pogodzić się i pojąć. Miłość w każdym aspekcie życia daje radość i spełnienie.

Patrząc z perspektywy zbliżających się Świąt to bardzo trafna przepowiednia. Bo czyż nie od miłości do siebie i bliskich nam osób należałoby rozpocząć świąteczne przygotowania? Wyrzucić stare żale, pretensje, wybaczyć, może przeprosić? W każdym razie popracować nad relacjami z bliskimi w rodzinie,wśród przyjaciół i w pracy. Przecież nie szał zakupowo-prezentowy jest ważny a zrozumienie i miłość. Kiedy mijamy na ulicy kogoś nieznanego uśmiechnijmy się, może tym drobnym gestem poprawimy komuś nastrój? Roztoczymy aurę dobroci i miłości. Warto to przemyśleć i co ważniejsze wcielić w życie, tak jak radzi nam Anioł Istoty Miłości.

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™