Website Survey

Przepowiednia Kart Anielskich część trzecia

Witam Was cieplutko 🙂 bo  na dworze zimno  i  śnieg

Karta Anioła DojrzałościDziś  wylosowałam  kartę na kolejny tydzień do przemyślenia, piękną i dostojną postać Anioła Stróża Dojrzałości.

Przesłanie na karcie; ,,Przyjmując odpowiedzialność buduję też swoją siłę.

Anioł ten wspiera nas w dojrzewaniu, w drodze ku byciu istotami mądrymi, zdolnymi do radzenia sobie z obowiązkami i dokonywania właściwych wyborów, by wzmacniać swoją radość i pomyślność. Pomaga zrozumieć proces emocjonalnego dojrzewania, zrobić w życiu coś, na co zawsze mieliście ochotę oraz radzić sobie z obowiązkami wynikającymi z dorosłości. Anioł ten pomaga podejmować rozważne i mądre decyzje mające na celu osiągnięcie szczęścia i pomyślności naszych podopiecznych, czyli gdy jesteśmy wychowawcami, opiekunami, pracodawcami lub rodzicami.

Anioł Stróż Dojrzałości pomaga i pozwala kierować się wysokim stopniem odpowiedzialności wobec tego kim chcemy być lub jak chcemy żeby nasze życie wyglądało. Dodaje sił, kiedy czujemy  że ciężar decyzji jest zbyt  trudny i wspiera nas w poszukiwaniu właściwych odpowiedzi ,które wprowadzają w zakłopotanie, z którymi mamy do czynienia w pracy i w naszych związkach. Anioł prosi aby zastanowić się czy nasze decyzje wynikają z miłości czy  z miłości do władzy. Zwraca naszą uwagę by poznać różnice pomiędzy tym co zwykle postrzegamy jako coś dobrego, a tym co naprawdę jest dla nas dobre. Możemy go prosić o odwagę w doskonaleniu mądrości i posługiwaniu się mocą tak, abyśmy jej nie nadużywali. Anioł błogosławi nas  z szacunkiem dla naszej własnej godności i siły charakteru, by próby i życiowe trudności nie stawały się ciężarem ale wzmacniały nasze zalety i pozwalały nam być radosnymi, promiennymi, mądrymi  i duchowymi istotami.

Chyba nie potrzeba  długiego komentarza…  prawda?  Moc tej karty mówi sama za siebie.

Jak ważną rolę w życiu pełni nasza emocjonalna dojrzałość. Dzięki jej posiadaniu kreujemy pozytywnie  i  mądrze nasze życie i tych, za których bywamy odpowiedzialni albo w kontaktach z  drugim człowiekiem.  Życzę Wam Kochani  aby mądra dojrzałość nigdy Was nie opuszczała.

Życzę Wam spokojnego i dobrego tygodnia i oby prognoza o śnieżycach nie sprawdziła się…

http://www.szlachetnapaczka.pl/

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
 1. Agnieszka pisze:

  Bardzo mądre i ciepłe słowa. Czasami trzeba ”tak mało”, kilka słów,
  aby móc podnieść głowę do góry i iść dalej….przez życie.

  • admin pisze:

   W trudnej sytuacji nieraz wystarczy kilka słów i ciepły uśmiech kogoś kto zrozumie, czasem nie… ale zawsze warto próbować podnosić głowę,mimo wszystko.
   Trzymaj się, żadna siła nie może Cię powalić bo masz w sobie to, co najważniejsze w człowieku – wiarę i nadzieję.
   Cieplutko pozdrawiam 🙂

 2. Anna pisze:

  Tak…takie słowa dają naprawdę siłę i człowiek w pewnym momencie zdaje sobie sprawę że może to wydobyć z samego siebie , trzeba tylko chcieć, wiara i nadzieja jest bardzo ważna. Pozdrawiam 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™