Website Survey

Pierwszy dzień astrologicznej jesieni, równonoc

Witajcie Kochani w pierwszy dzień jesieni 🙂
Dziś 23 września o godz.10.20 Słońce wejdzie w znak Wagi, nastąpi zrównanie dnia z nocą (zjawisko równonocy) i rozpocznie się astronomiczna jesień. Od tej pory dni będą coraz krótsze, każdego dnia o 4 minuty mniej a jesień potrwa do 22 grudnia. Pierwszego dnia jesieni zmieni się również położenie Ziemi, biegun południowy będzie bliżej Słońca.
Przez najbliższe pół roku zapanuje mrok a my będziemy narażeni na przygnębienie i brak energii. Symbolicznie ta pora roku ma nam uświadomić, że bywają w życiu trudniejsze chwile, warto więc zadbać o swoje bezpieczeństwo materialne i równowagę emocjonalną. Warto też doceniać i cieszyć się każdą dobrą chwilą, podtrzymywać wartościowe, bliskie relacje. Wykazać się cierpliwością i empatią wobec bliskich.
W pierwszej połowie roku realizowaliśmy nasze marzenia, spełnialiśmy się osobiście, wtedy Słońce oświetlało pierwszą część zodiaku (znaki Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa i Panny), teraz przyszedł czas na współpracę i dzielenie się z drugim człowiekiem.
Jesienią Słońce będzie wzmacniać drugą część zodiaku, ( znaki Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb). Oznacza to, że w naszym życiu zapanuje aura lepszego porozumienia, komunikacji, dobrych kontaktów między ludźmi, współpracy i empatii. Mamy większe szanse na nowe głębokie emocjonalnie związki i relacje. Aura będzie sprzyjać współpracy, harmonii i dobremu porozumieniu między ludźmi. Aby zapanowała harmonia, każdy z nas musi zadbać o własną równowagę. Dzisiejszy dzień sprzyja medytacji, wyciszeniu, znalezieniu złotego środka, zrozumieniu swoich jasnych i ciemnych stron (każdy je ma). Namawiam Kochani do refleksji bo dzięki niej wiele spraw w naszym życiu nabierze właściwych proporcji.
W tym roku zmiana czasu będzie nocą z 24 na 25 października.

Życzę wam pięknej ciepłej jesieni, wspaniałych kontaktów, nowych znajomości i wartościowych propozycji 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™