Website Survey

Pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa i przekraczanie wewnętrznych lęków

Witam 🙂

Właśnie otrzymałam ciekawą informację i szybko dzielę się nią z Wami bo temat jest bardzo interesujący. Jeśli interesuje Was praca nad sobą a szczególnie nad  konkretnymi technikami pokonywania własnych lęków, barier i ograniczeń z tego wynikających zapraszam na wykład do klubu – kawiarni „Mikroklimat’’ w Warszawie przy ul. Tarczyńskiej 9 (100m od Placu Zawiszy, na tyłach hotelu Sobieski).Wykład wraz z medytacją odbędzie się 4.09 o godz.20.00 lub 9.09 o godz.20.00.Koszt to 30zł.

Rezerwacja i wszelkie informacje na stronie

http://www.instytutarete.pl/index.php/aktualnoci/wieczory-z-medytacj/277-pewno-siebie-poczucie-bezpieczestwa-i-przekraczanie-wewntrznych-strachow-i-lachow.html#rezerwacja

„Prawdziwe bezpieczeństwo pojawia się wówczas, gdy zdajesz sobie sprawę, że to Ty sama/sam możesz zaspokoić wszystkie swoje potrzeby”.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
8 komentarzy
 1. aleksandra pisze:

  Tak masz całkowitą rację Hanno to temat szalenie ważny poniewaz pewność siebie oraz pokonywanie leków i barier potrafi całkowicie odmienić życie na lepsze. Jednakże wymaga to dużego wkłady pracy.
  Czy wróżysz już Hanno, jeżeli mogę spytać?
  pozdrawiam 🙂

  • admin pisze:

   Olu sama wiesz że praca nad sobą jest najtrudniejsza… ale jaka satysfakcja kiedy się coś osiągnie i co najważniejsze zrozumie :)Co do wróżenia to mam zapchaną już całą skrzynkę i nie wiem kiedy uda mi się z tego wygrzebać bo z nadejściem września przyszły nowe obowiązki w realu, więc na razie nie mogę niczego obiecać.Pozdrawiam:)

 2. aleksandra pisze:

  Tak dokładnie satysfakcja z tego jest niesamowita 🙂
  Rozumiem dobrze bede czekać 🙂

  • admin pisze:

   Oleńko jeśli masz ważną i pilną sprawę to nie czekaj na mnie bo dość długo nie będę miała czasu na stawianie kart, los sprawił że musiałam zająć się czymś innym… ale mogę zapewnić że nowe wpisy na stronie będą:) serdecznie Cię pozdrawiam:)

 3. NatalieAnne pisze:

  A kiedy będziemy świętowali urodziny bloga? :))

  • admin pisze:

   To już 21 września, aż nie chce mi się wierzyć że minie rok… tyle się wydarzyło… tyle nowych doświadczeń…poznałam tylu wspaniałych ludzi 🙂 To wszystko dzięki mojemu dziecku, które prawie zmusiło matkę do pracy nad blogiem bo nie wierzyła, że podoła i ktokolwiek zechce czytać to co ma do napisania…pozdrawiam Cię serdecznie Natalie…:)

   • NatalieAnne pisze:

    Mam w pisaniu bloga internetowego staż od 2008 roku, w zeszłym zmieniłam z przyczyn technicznych „podwórko”. Podobne miałam odczucia po roku takiej rocznicy. Teraz to już piszę dla przyjemności i po to aby w jakiś sposób utrwalić to co dzieje się w obecnym życiu no a przede wszystkim dla swoich wiernych znajomych 🙂
    Dziękuję za pozdrowienia, 21 wpadnę na jakieś ciasto, szampana czy co nam postawisz ;P
    Serdeczności 🙂

    • admin pisze:

     Gratuluję Natalie, mogę się od Ciebie uczyć:) zapraszam 21 napewno coś tam upichcę 😉 wysyłam cieplutkie pozdrowienia 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™