Website Survey

Pełnia Superksiężyca 9.09.

Witajcie Kochani 🙂

Pełnia KsiężycaDziś od 3.39. mamy pełnię Księżyca w znaku Ryb. Jest to niezwykła pełnia, ponieważ Księżyc znajduje się najbliżej Ziemi sprawia wrażenie ogromnego, bardzo jasno świeci, stąd jego nazwa Superksiężyc.
Superksiężycem nazywa się zjawisko, gdy ziemski satelita znajduje się w linii prostej ze Słońcem i Ziemią. Jest wtedy najjaśniejszy, najbardziej widoczny i wydaje się największy.
W 2014 roku Superksiężyc widoczny był na niebie aż trzy razy – w lipcu, w sierpniu i we wrześniu. Zjawisko takie nazywa się „triadą”.i będzie trwało do 10 września.

Każda pełnia Księżyca, trwa  3 dni, jeden dzień przed oficjalną datą i jeden dzień po. W czasie pełni wszelkie procesy przebiegające w przyrodzie osiągają swój punkt kulminacyjny. Kumuluje się największa energia, dlatego ma tak duży wpływ na nas. W czasie pełni bywamy podenerwowani, niektórzy wręcz agresywni, mamy problemy ze snem, wzmaga się działanie hormonów, jesteśmy bardziej niż zwykle pobudzeni seksualnie. Dlatego dziś możecie się przygotować na piękne chwile z bliską osobą – pod warunkiem, że nie pokłócicie się w ciągu dnia
Pełnia to zazwyczaj czas zwiększonej liczby porodów i… przestępstw, szczególnie na tle seksualnym. Przypadki agresji występują wtedy, kiedy z jakichś powodów tłumimy wybuch energii.
W czasie pełni rany bardziej krwawią, dlatego jeśli to możliwe trzeba unikać operacji, wszelkich zabiegów oraz wizyt u stomatologa. Unikać należy też przycinania roślin, mogą nie przeżyć tego zabiegu. Skumulowana energia gromadzi się w roślinach, w czasie pełni zbiera się najbardziej wartościowe zioła.

W magii stosujemy rytuały w intencji utrzymania i wzmocnienia tego co osiągnęliśmy. Można więc palić świece na umocnienie własnej firmy, zdrowia i miłości w istniejących związkach.
Kochani pewnie będziemy mieli kłopoty z emocjami i trudności ze snem ale na szczęście to tylko do jutra
Wykorzystajcie tę ogromną moc energii dla swoich celów…niech zmieni się na dobre wasze życie:)
Zachęcam do robienia rytuałów i wypowiadania afirmacji, do medytacji, do zadbania o wnętrze…Dzisiejszy dzień z wibracją 7 bardzo temu sprzyja..

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
One Response
  1. w tym roku w sieprniu było apogeum, wrześniowe zjawisko już nie robiło takiegop wrażenia.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™