Website Survey

Pełnia Księżyca

CO TRZEBA WIEDZIEĆ O PEŁNI KSIĘŻYCA

Pełnia Księżyca, trwa 3 dni, jeden dzień przed oficjalną datą i jeden dzień po.

W czasie pełni wszelkie procesy przebiegające w przyrodzie osiągają swój punkt kulminacyjny. Kumuluje się największa energia, dlatego ma tak duży wpływ na nas. W czasie pełni bywamy podenerwowani, niektórzy wręcz agresywni, mamy problemy ze snem, wzmaga się działanie hormonów, jesteśmy bardziej niż zwykle pobudzeni seksualnie. Dlatego dziś możecie się przygotować na piękne chwile z bliską osobą – pod warunkiem, że nie pokłócicie się w ciągu dnia.

Można odczuwać nasilone bóle głowy i kości oraz tych części ciała, które są w słabszej kondycji.

Pełnia to zazwyczaj czas zwiększonej liczby porodów i… przestępstw, szczególnie na tle seksualnym. Przypadki agresji występują wtedy, kiedy z jakichś powodów tłumiony jest wybuch energii.
W czasie pełni rany bardziej krwawią, dlatego jeśli to możliwe trzeba unikać operacji, wszelkich zabiegów oraz wizyt u stomatologa. Unikać należy też przycinania roślin, mogą nie przeżyć tego zabiegu. Skumulowana energia gromadzi się w roślinach, w czasie pełni zbiera się najbardziej wartościowe zioła .

W magii stosujemy rytuały w intencji utrzymania i wzmocnienia tego co osiągnęliśmy. Można więc palić świece na umocnienie własnej firmy, zdrowia i miłości w istniejących związkach.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™