Website Survey

Pełnia Księżyca w znaku Strzelca 2.06.

Witajcie Kochani,
Dzisiejsza pełnia jest w znaku Strzelca, daje nam pozytywną energię i wiele niespodzianek. Charakteryzuje się tym, że może nam przynieść ciekawe towarzyskie wydarzenia, może pojawić się w naszym życiu ktoś z przeszłości lub odnajdziemy coś, czego długo szukaliśmy. Poza tym sprzyja podróżom, życiu towarzyskiemu, miłym kontaktom, nawiązywaniu nowych znajomości i przyjemnościom zmysłowym. Warto w najbliższych dniach odważyć się na to o czym do tej pory tylko marzyliście bo teraz osoby odważne będą nagrodzone przez los, energia Strzelca wiele ułatwi. Kochani, przez najbliższe dni odczujemy przypływ siły i energii. Strzelec to znak ognisty więc i my będziemy reagować z temperamentem, czasem brawurowo, nie zabraknie nam inwencji i dobrych pomysłów bo ten czas charakteryzuje się przypływem inteligencji. Pełnia i Strzelec to świetna mieszanka napędowa 🙂 Warto ją wykorzystać do spełniania marzeń i do trudnych spraw, wykazać się odwagą i aktywnością.
Pogoda będzie zmienna, cieplutko ale mogą być burze.
Księżyc w znaku Strzelca mocno działa na nasze zmysły, będziemy odczuwać potrzeby związane właśnie z nimi. Dacie upust zachciankom smakowym i miłosnym. Wiele osób zapragnie poczuć przypływ przygody, czegoś nowego w swoim życiu. W dni Strzelca jednak trzeba uważać aby się nie przeforsować i uważać z używkami, niektórzy mogą odczuwać dolegliwości kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, osoby z nadciśnieniem powinny w tych dniach kontrolować swoje ciśnienie, bo może mieć tendencje wzrostowe.
W dniach ognistych znaków bardzo dobrze wykorzystywane przez organizm jest białko zwierzęce i roślinne. Stymuluje ono proces odnowy i obudowy, wzmacniając siłę fizyczną, a także energię umysłową. Dlatego możecie wpaść na wiele dobrych pomysłów i będziecie mieć siłę do cięższych prac fizycznych.
Najbardziej sprzyjają naszemu organizmowi takie pokarmy jak; chude mięso, ryby, nabiał, jajka oraz rośliny strączkowe; fasola, groch, ciecierzyca soja. Do tego warzywa ; cukinia, bakłażan, ogórki , pomidory i papryka, ostre przyprawy.
Kochani dziś pełnia więc możecie czuć się pobudzeni, uważajcie na drodze, bądźcie ostrożni i uważni w pracy aby nie popełnić jakiegoś błędu. Unikajcie wizyt u stomatologa, wszelkich zabiegów chirurgicznych i depilacji. Kobiety będące w końcowej fazie ciąży niech szczególnie uważają na siebie, muszą mieć zapewniony spokój i odpoczynek.

Dziś pusty kurs Księżyca będzie od 13.01 do 20.39. nie zawierajcie i nie podpisujcie umów w tym czasie. Wszystkie ważne sprawy postarajcie się załatwić do godz. 13.00.
Jutro cały dzień od 7 rano do 2 w nocy będzie również pusty kurs.

Nadchodzące dwa dni będą sprzyjać działaniu, spełnianiu swoich zachcianek zmysłowych, miłości wyjściom z domu. W najbliższym czasie mogą się zdarzyć niespodzianki i miłe zbiegi okoliczności. To co zaplanujecie uda się, trzeba być odważnym i przebojowym, nie bać się.
Kochani życzę wam miłego pełnego dobrej energii dnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™