Website Survey

Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona 4.05.

Dzień dobry Kochani, dziś od 5.43.mamy pełnię
Ten tydzień zaczynamy od pełni Księżyca w znaku Skorpiona. Będzie dziś emocjonalnie, mogą wyjść na jaw nasze skrywane emocje, uczucia, możemy dziś pod jej wpływem podejmować istotne decyzje życiowe. Ważne aby nie działać pochopnie, wszystko spokojnie przemyśleć.
Dziś nagle wiele spraw ruszy do przodu, to co uważaliśmy za trudne, dziś się odblokuje. Mogą pojawić się niespodziewane okazje, propozycje, warto z nich skorzystać.
Pełnia i Słońce w kwadraturze z Jowiszem sprzyja finansom, możecie ubiegać się o podwyżkę, awans, zagrać w grę liczbową, podpisywać umowy, robić interesy bo pusty kurs Księżyca nie będzie nam przeszkadzał.
Dodatkowo wesprze nas w działaniu energia wibracji dnia 8. Jednak jeśli chodzi o zakupy, miejcie się na baczności, bo dziś możecie niepotrzebnie więcej wydać albo nabrać się na wątpliwe okazje. Przez cały tydzień, trzeba kontrolować wydatki.
Dziś aura sprzyja wszelkim remanentom, porządkom, warto więc oczyścić swoją przestrzeń ze zbędnych rzeczy i wprowadzić do swojego życia ład i harmonię.
W tym tygodniu łatwiej będzie walczyć z nałogami, pozbywać się nadwagi, sprzedać nieruchomość czy zakończyć toksyczną relację. Osoby, które mają problem z uzależnieniem od konkretnej osoby mogą sobie poradzić i odnaleźć bezpieczeństwo w sobie, pożegnać żal i trudne wspomnienia a przywitać swoje nowe, uwolnione ja.
W nadchodzącym tygodniu łatwiej będzie porozumieć się z innymi, dlatego jeśli macie jakieś sprawy do wyjaśnienia to wykorzystajcie ten czas.
Kochani, czas pełni dla wielu może być trudny, bo sprzyja bólowi głowy, nerwowości, nieuwadze, zniecierpliwieniu, bezsenności, irracjonalnym zachowaniom ale także to czas wzmożonej intuicji, postarajcie się używać jej jak najczęściej.

W czasie pełni Księżyca (więc dziś i jutro) trzeba unikać depilacji (bardziej bolesna) wizyt u stomatologa i wszelkich zabiegów chirurgicznych, ponieważ w tym czasie rany bardziej krwawią i trudniej się goją.
Uważajcie na drodze, jedźcie szczególnie ostrożnie…
Kobiety w ostatnich tygodniach ciąży mogą dziś lub jutro urodzić, pełnia przyśpiesza akcję porodową.
Życzę wszystkim udanego tygodnia i spokojnego, miłego dnia , jak najwięcej dobrych zdarzeń i zrealizowania planów 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™