Website Survey

Pełnia Księżyca w znaku Byka 27, 28.10.

Dzień dobry Kochani w pełnię Księżyca 🙂
Od godz.13.06 rozpocznie swoje intensywne działanie w ziemskim znaku Byka.
Dziś i jutro będziemy pod jego wzmożonym wpływem. Jako znak ziemski wniesie w nasze życie stabilność, rozwagę, lojalność i wytrwałość a także upór. ( aby nie pokłócić się z bliskimi warto trochę odpuścić).
Choć to pełnia, dzięki energii ziemi łatwiej nam będzie utrzymać równowagę emocjonalną, chętniej zadbamy o nasze potrzeby zmysłowe. Obudzi się w nas potrzeba bezpieczeństwa, przywiązania do starych nawyków a także lojalność i wytrwałość. Będziemy mieć większą skłonność do podejmowania radykalnych decyzji osobistych, np. zawarcie małżeństwa. W większym stopniu możemy odczuwać zazdrość i chęć pouczania innych.
Nasze organizmy łatwiej będą przyswajać warzywa korzeniowe i grzyby. Możemy odczuwać skłonność do słonych potraw. Warto komponować sałatki warzywne aby wesprzeć nasz układ krążenia. Ubierajcie się ciepło bo teraz łatwiej o przeziębienia, w dniach Byka mamy większą skłonność do chorób gardła (anginy) i uszu. Szczególną wrażliwością odznacza się zmysł słuchu. Wiele osób może odczuwać sztywność karku. Dolegliwości gardła pojawiają się wtedy, gdy czujemy się źle w jakiejś sytuacji ale nie wyrażamy otwarcie swojego zdania.
Dzisiejszy dzień upłynie nam w wibracji 9, więc łatwiej będzie ucinać trudne sprawy a po pracy wyciszyć umysł i emocje.
Poza tym dziś możecie działać bo pusty kurs Księżyca nie będzie przeszkadzał, zakończył swoje wpływy o 7 rano. Warto dziś finalizować ważne sprawy. W pracy będzie sympatycznie a ludzie życzliwi, wiele osób będzie cieszyć się sukcesami, trzeba tylko być skupionym bo przez roztargnienie możecie coś przeoczyć coś niechcący powiedzieć lub zapodziać dokumenty.
Po pracy większość z nas ukoi zmysły w sposób jaki najbardziej lubi… (znak Byka to zmysły, dopieszczanie tej sfery).
Zakupy, gotowanie, smakowanie, słuchanie, oglądanie , zapachy i dotyk… Resztę dopowiedzcie sobie sami 🙂 Porządki i ciężkie prace w czasie pełni lepiej sobie odpuścić. Lepiej spotkać się z kimś miłym…
Jako że pełnia unikajcie dziś i jutro zabiegów chirurgicznych, inwazyjnych kosmetycznych i wizyt u stomatologa. Nie unikajcie ludzi i miłych sytuacji, warto sobie trochę podogadzać 🙂
Jutro podobna aura tylko bardziej wzmożona bo będziemy w wibracji 1, która sprzyja działaniu, początkom, więc może zapoczątkujecie coś wspaniałego? Finanse lub miłość, rozwój osobisty? Życzę wam tego i odwagi. Jutro pusty kurs Księżyca będzie od 16.20 do końca dnia więc starajcie się zmobilizować do tego czasu.
Przed nami dobry energetyczny czas, wiele osób wykorzysta tę energię i wyjdzie ze stagnacji, trzymam za was kciuki 🙂
A wszystkim życzę wspaniałego dnia w dobrym nastroju 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™