Website Survey

Pełnia Księżyca w znaku Barana 28.09

Witam wszystkich w nowym tygodniu i niezwykłym dniu 🙂
Niezwykły bo przyniesie nam dużo energii, nie dosyć że pełnia to jeszcze w znaku ognistego Barana, jednocześnie zaćmienie Księżyca i „Superksiężyc”.
Do tego wibracja dnia 9, która zawsze oznacza dobry czas na odcinanie trudnych spraw i relacji. Z energią Barana łatwiej nam będzie zakończyć wszystko to, co nas uwiera, włącznie z naszymi kompleksami.
Aura Księżyca w znaku Barana to wspaniała mieszanka energii odwagi, inteligencji i kreatywności która zachęca do działania, ruchu, do spotykania się z ludźmi, podróżowania, realizowania marzeń.
Możecie dziś wpaść na dobre pomysły, które przyniosą zyski, możecie rozwiązywać różne problemy, z którymi sobie nie radziliście a dziś pójdzie wszystko łatwiej.
Będziecie mieć siłę i na codzienne obowiązki i większe porządki w domu. Dzisiejszy dzień sprzyja randkom i zawieraniu nowych znajomości. Ludzie będą chętni do współpracy, więc wszelkie sprawy, które będą zależały od dobrej woli innych, będzie łatwiej załatwić.
Mocna energetyka Księżyca w znaku Barana i „Superksiężyca” ma też niestety swoje negatywne aspekty… Tak jak w każdą pełnię będziemy mieli skłonności do niepokoju, nerwowości, złośliwości, brawury, uporu i wybuchowości . Niektórzy mogą mieć problem z zaśnięciem i snem…Bliskość Księżyca wzmacnia negatywne emocje… Dlatego dziś koniecznie trzeba zadbać o równowagę emocjonalną i nie wdawać się w kłótnie, nie upierać się, odpuścić.
Nadmiar energii i emocji spożytkować w sporcie lub w sypialni 🙂
Jak w każdą pełnię trzeba unikać zabiegów chirurgicznych, stomatologicznych i niektórych kosmetycznych.
Ponieważ do Barana przyporządkowana jest głowa, oczy i mózg, niektórzy mogą odczuwać silne napady migreny. Trzeba będzie ograniczyć używki aby sobie pomóc.
Bóle głowy powstają często wtedy, gdy trudno nam zaakceptować nową sytuację, jesteśmy zmuszeni do podejmowania ryzyka, lub brak nam sił aby zamknąć pewien etap życia i otworzyć nowy. Zapewne zużyjemy dziś sporo energii więc nasze organizmy będą lepiej przyswajać i potrzebować białka roślinnego i zwierzęcego. Tak więc będą nam dobrze służyły chude mięso, ryby, nabiał, jajka, warzywa strączkowe oraz cukinia, papryka, pomidory, bakłażany i ogórki.
Dziś pusty kurs Księżyca nie będzie nas w niczym ograniczał, możecie działać, cokolwiek sobie zaplanujecie, uda się.
Kochani ta niezwykła energia będzie z nami również jutro, bo jak pamiętacie pełnia trwa 3 dni (niedziela, poniedziałek, wtorek).
Życzę wszystkim wspaniałego tygodnia i jak najwięcej sukcesów. Proszę tylko zadbajcie o emocje, starajcie się ze spokojem podchodzić do spraw i ludzi. Pozdrawiam was cieplutko 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™