Website Survey

Nowy Rok w Marsowej aurze…

Witajcie Kochani w nowym roku 🙂
Nadchodzący rok będzie czasem walecznego Marsa, planety boga wojny. Czeka nas okres pełen walki i ambicji, wielu emocji, konfliktów, wręcz agresji… ale wiedząc o tym możemy popracować nad złymi emocjami, nad którymi warto nauczyć się panować aby nie żyć w ciągłych konfliktach. Czas Marsa sprzyja uczciwemu działaniu, prostym metodom postępowania, bez zawiłych gier i podstępów. Osoby, które knują, kombinują, plotkują, działają zakulisowo i kopią pod innymi same wpadną w pułapki. Przed nami rok dla uczciwych i pracowitych, wyjątkowo korzystny dla znaków Barana i Skorpiona.
A w nadchodzącym tygodniu czeka nas dobry czas przed niedzielnym nowiem Księżyca. Porządnie zaplanujcie wszelkie działania, dbajcie o siebie, nie pozwólcie nikomu wejść sobie na głowę i róbcie solidnie swoje. Warto pozbyć się do niedzieli tego co najbardziej doskwiera, nadrabiać wszelkie zaległości, oczyszczać siebie i mieszkania. Palić świece na pozbycie się złych emocji i przeszłości.
Przez najbliższe dwa dni będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Skorpiona.
W czasie kiedy jesteśmy pod wpływem żywiołu wody Księżyc działa na nasz system nerwowy, stąd nadwrażliwość i skłonność do reakcji emocjonalnych. Ale są też dobre strony tego żywiołu.
Najważniejsza to ta, że łatwiej przychodzi nam rezygnacja ze złych nawyków i nałogów oraz wprowadzanie zmian. Warto więc wykorzystać ten czas na poprawienie swojej sytuacji życiowej i emocjonalnej, na uporządkowanie spraw, z którymi do tej pory nie radziliśmy sobie, na nadrabianie zaległości. Będzie nam łatwiej bo Księżyc zbliża się ku nowiu a to wyjątkowo sprzyjający czas na porządki w naszym życiu.
W dniach żywiołu wody jesteśmy wrażliwsi, namiętni, marzycielscy, pełni fantazji i niezwykle uczuciowi. Potrzebujemy kontaktów z ludźmi, jesteśmy otwarci i bardziej tolerancyjni. Dzięki tym cechom łatwiej nawiązujemy znajomości co może dla niektórych zaowocować nową przyjaźnią lub miłością. W kontaktach z otoczeniem, tych zwykłych, codziennych, w pracy i w domu uważajcie na słowa bo nadmierna impulsywność może utrudniać porozumienie. Nie bierzcie za bardzo do siebie także cudzych uwag, emocjonalność minie a złe wrażenia mogą pozostać i utrudnić relacje.
Jutrzejsza wibracja dnia 5 doda nam odwagi i przyniesie nowe możliwości. We wtorek z wibracją 6 przyjdzie czas na dobre relacje, miłe spotkania rodzinne i przyjacielskie. Pusty kurs Księżyca tylko we wtorek w nocy od godz.22.39 do 7.56 następnego dnia.
W dniach żywiołu wody nasz układ nerwowy będzie nieco nadwyrężony, dlatego warto go wesprzeć potrawami zawierającymi zdrowe węglowodany i warzywa liściowe.

Życzę wszystkim udanego tygodnia oraz miłego dnia w dobrym nastroju
a nadchodzący rok niech przyniesie Wam wiele dobrego, wzmocni Was duchowo abyście zrobili porządki w swoim życiu przed nowym cyklem.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™