Website Survey

Nowy rok numerologiczny – 8

Witajcie Kochani w nowym roku numerologicznym 🙂

88 ROK NUMEROLOGICZNY

Ten rok będzie w wibracji 8 a więc to rok Karmy czyli co „posialiśmy” na początku i w ciągu całego cyklu, teraz zbierzemy zarówno w sferze duchowej jak i finansowej. Mogą się zdarzyć skrajne zdarzenia albo awans albo plajta… Będzie wiele zmian, ta wibracja ma mocną energię. Będzie to rok finansów, spraw dotyczących prawa i ciężkiej pracy. Ósmy rok sprzyja prawnikom, finansistom, biznesmenom, handlowcom oraz odważnym, pracowitym ludziom, którzy lubią ryzyko, są odważni i otwarci na zmiany. Giełdy, banki, handel zagraniczny będą w rozkwicie a osoby, które w tym roku założą własną firmę mogą liczyć na sukces. Warto w tym roku postarać się coś zmienić, ulepszyć, praca nad sobą i swoim życiem w każdym wymiarze dobrze nam zrobi. Istotne przy tym będzie uczciwe i rozważne postępowanie. Istotne też dla tego roku będzie poszerzanie kontaktów, które mogą okazać się ważne w przyszłości. Ten rok będzie wspaniały do realizowania marzeń, jeśli jesteśmy w puli tych ”nagrodzonych” przez los.

W ósmym roku będziemy bardzo mocni wewnętrznie, wiele możemy dokonać i znieść. Dzięki wewnętrznej mocy uda nam się wiele zmienić ale też możemy być narażeni na nadmierne emocje, czy przerost ambicji, więc trzeba będzie pracować nad sobą w trudniejszych momentach ( zwłaszcza osoby, które mają ósemkę w dacie urodzenia). Dla wielu osób będzie to czas, w którym osoby starsze zdominują ten rok. Może to być konieczność opieki i problemów bądź odwrotnie, otrzymamy znaczące wsparcie od starszej osoby.

Podsumowując czas Karmy …. Osoby odważne, uczciwe i pracowite będą w tym roku pławić się w szczęściu i dobrobycie ale jeśli teraz ktoś będzie miał problemy z finansami lub w życiu osobistym to niestety popełniliśmy gdzieś błędy , które warto skrupulatnie przeanalizować aby nie ciągnęły się za nami przez następne lata. Ten rok to dobry czas na „odpracowanie ‘’Karmy.

Kochani… życzę wam aby ten nowy rok numerologiczny był dla Was pomyślny, niech dopisze wam zdrowie, dobry nastrój i sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Niech uda się wam realizować marzenia, niech ziszczą się wszystkie wasze starania o poprawienie swojej sytuacji życiowej.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
 1. samsara pisze:

  Przyłączam się do tych życzeń i mam nadzieję, że coś się zmieni w moim i waszym życiu.

 2. Paulina pisze:

  Witam serdecznie!
  Mam pytanko. Czy jeśli się urodziłam w marcu, to osobisty rok obowiązuje mnie od marca czy od teraz?

  • admin pisze:

   Witam,
   Zarówno marzec jak i wrzesień jest dla Ciebie rokiem osobistym. Według europejskiej numerologii marzec.
   A według Gladys Lobos, numerologiem, która jest autorytetem polskich wróżek rokiem osobistym jest czas po ostatnim wrześniowym nowiu.
   Pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™