Website Survey

Nów Księżyca

Dzień dobry Kochani, dziś od godz.2.07.mamy nów Księżyca więc parę słów na ten temat.

Nów to faza Księżyca, w czasie której z ziemi możemy zobaczyć jedynie jego mały fragment. Kiedy Księżyc jest w nowiu, jest mało widoczny i będzie wzrastał do pełni. W tych dniach mamy najmniejszy potencjał (nów trwa trzy dni- poniedziałek wtorek, środa)
Częściej czujemy się zmęczeni, pozbawieni energii, bardziej wyciszeni i spokojni niż zwykle. W tym czasie lepiej nie podejmować się trudnych działań, trzeba się oszczędzać. Zwłaszcza dziś, kiedy przez cały dzień dodatkowo mamy pusty kurs Księżyca. Pamiętajcie aby dziś nie podejmować żadnych ważnych życiowych decyzji.
W czasie nowiu trzeba szczególnie dbać o siebie i o swoje zdrowie, zrobić badania profilaktyczne.
Dobrze jest pić ziołowe herbatki, nie jeść ciężkostrawnych potraw i niezdrowych przekąsek. Warto w tym czasie rozpocząć dietę odchudząjącą. W pierwsze dni po nowiu organizm oczyszcza się i łatwiej jest się pozbyć zbędnych kilogramów, ale często w tym czasie mamy także spory apetyt. To także doskonały moment na rzucenie palenia czy pozbycie się innego nałogu. To także czas odcinania przeszłości, trudnych relacji i wszystkiego czego chcemy się pozbyć.
Każdy z nas inaczej odczuwa dwie najmocniejsze fazy Księżyca ( pełnię i nów), być może niektórzy nie odczuwają niczego. Warto jednak dziś zadbać o siebie i bliskich, ubrać się stosownie do nie najlepszej pogody. W czasie przełomowych faz Księżyca ( pełnia i nów) obserwuje się często zmianę pogody, nagłe załamanie. Dziś ma padać śnieg… zobaczymy…
Dbajcie o siebie Kochani, życzę wam spokojnego, dobrego dnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™