Website Survey

Nów Księżyca w znaku Skorpiona

Witajcie Kochani 🙂

Zaczynamy niezwykły dzień a właściwie cykl 3 dniowy bo nów trwa 3 dni, dziś o godz. 23.58. mamy nów Księżyca w znaku Skorpiona i zaćmienie Słońca w znaku Skorpiona, niestety u nas w Polsce niewidoczne. A do tego jeszcze zaczyna się miesiąc w którym Słońce będzie w znaku Skorpiona, w tym czasie wiele możemy dla siebie zrobić… Co to konkretnie oznacza ?

Fazy KsiężycaSkorpion sprzyjać będzie odkrywaniu tajemnic naszej podświadomości, tego co do tej pory było dla nas niewidoczne. Warto w czas nowiu medytować, zapamiętać sny,( będą prorocze) , robić rytuały bo możemy dowiedzieć się i odkryć wiele ciekawych wiadomości, które do tej pory były poza naszym zasięgiem. Nasza podświadomość będzie w różny sposób próbowała się z nami porozumieć. Bądźcie wrażliwi na „przeczucia” wewnętrzny głos, sny bo na pewno czegoś ważnego dowiecie się o sobie i swoich sprawach. Zaćmienie Słońca pomoże nam przyjrzeć się sobie, zrozumieć siebie i przyczyny naszych kłopotów, kompleksów, cierpienia.

Dzisiejszy dzień będzie niezwykły ponieważ nów i zaćmienie będzie w znaku Skorpiona a potem wzmocnione przez Wenus, (ona i Księżyc znajdą się również w znaku Skorpiona ), która swoją pozycją wzmocni nas i wspomoże w porzucaniu złych nawyków, nałogów i toksycznych relacji. Kto ma duży problem z odrzuceniem przeszłości i trudnych relacji teraz będzie miał szansę nareszcie się uwolnić. Pozycja Księżyca wesprze nas w walce z kompleksami i zahamowaniami. Mamy wielką szansę na przełom w życiu wewnętrznym, we wzmocnieniu duchowym, zrozumieniu przyczyn naszych niepowodzeń. A to przecież prosta droga do sukcesów w świecie zewnętrznym.

A dziś aura sprzyja nauce, medytacji, rytuałom, oczyszczaniu, pracy, inwestycjom, zakupom , miłym relacjom oraz namiętności ( seks będzie wyjątkowy). Dziś pusty kurs Księżyca będzie dopiero od 19.23 do 23.11. więc w ciągu dnia nie zakłóci nam planów. Kochani, oszczędzajcie siły, dzisiejsza aura nie sprzyja dużemu wysiłkowi fizycznemu, nawet w domu. Dziś także lepiej nie zaczynać niczego nowego, lepiej zakańczać i eliminować zaległości. Warto oczyścić organizm, zjeść lekki posiłek, pić więcej wody, najlepiej z cytryną bo to odkwasza organizm. W czasie nowiu nasze organizmy mają największą zdolność oczyszczania i regeneracji. Trochę się dziś naprodukowałam , mam nadzieję że was nie zanudziłam J Dobrego, spokojnego dnia Kochani, udanych medytacji i porozumienia z podświadomością 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Krzysztof pisze:

  Pani Haniu! Kupiłem dzisiaj nową talię Tarota, czy dzisiaj jest odpowiedni czas na ich oczyszczenie? Czy powinienem uniknąć wykonania rytuału oczyszczenia w czasie pustego kursu Księżyca?

  • admin pisze:

   Witaj Krzysiu,
   Noi sprawa rozwiązała się sama… nie mogłam wczoraj odpowiedzieć… oczyść sobie jutro. Pusty kurs Księżyca dopiero po 18-tej.
   Pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™