Website Survey

Nów Księżyca w znaku Byka 18.05

Witajcie Kochani, jako że jutro Nów kilka słów o nim…
Oficjalnie od jutra 18.05.(od godz.6.14.) mamy Nów Księżyca w znaku Byka.
Dlaczego piszę „oficjalnie”, bo faktycznie nów trwa 3 dni. Dzień przed oficjalną datą i dzień po niej.
Nów w znaku Byka sprzyja finansom, warto więc w te dni starać się w pracy bo możemy być zauważeni, można ubiegać się o podwyżkę, lepsze stanowisko czy w ogóle o nową pracę. Warto też zrobić porządki w finansach, spłacić zaległości i zacząć oszczędzać. Dzięki lepszej intuicji w czasie Nowiu możemy wpaść na dobre pomysły na nowy biznes czy dorobienie do domowego budżetu. Nów to sprzyjający czas na medytacje i refleksje, łatwiej nam nabrać dystansu do wielu spraw a potem podjąć właściwe decyzje.
Czas Nowiu, to najbardziej sprzyjający okres dla umysłu i ciała. Nasze organizmy oczyszczają się i pozbywają toksyn, szybciej następuje regeneracja zdrowia i sił. Umysł staje się lotniejszy, intuicja wrasta, mamy więcej siły wewnętrznej do pokonywania wyzwań. Wzrasta też wyczucie instynktu samozachowawczego, dzięki temu bezwiednie wybieramy to, co dla nas najlepsze i unikamy tego co nam szkodzi.
W tym czasie łatwiej podejmujemy dobre decyzje o zmianie diety i porzuceniu nałogów. Częściej niż zwykle zmieniamy styl życia, pracę lub życiowego partnera. Rozpoczynamy leczenie lub ćwiczenia. Stajemy się odważniejsi i bardziej stanowczy.
W czasie Nowiu bardzo dobrze goją się rany, dlatego ten czas jest najlepszy na zabiegi, operacje i zabiegi kosmetyczne, które wiążą się z usuwaniem defektów urody i oczyszczaniem skóry.
Możemy w tym czasie podcinać rośliny, odrosną silniejsze i zdrowsze.
Jedynym mankamentem Nowiu jest lekkie osłabienie i zmniejszone libido.
W czasie Nowiu podlegamy ogólnej regeneracji aby odnowionym, pełnym sił witanych wejść w nowy cykl lunarny a niejednokrotnie w nowy cykl życiowy.
Życzę wam wspaniałej regeneracji i bardzo dobrych decyzji 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™