Website Survey

Medytacje na pełni Księżyca

Witajcie 🙂

Jak Wam zapewne wiadomo jutro będzie niezwykła pełnia Księżyca, w której jednocześnie nastąpi zaćmienie Słońca (niestety w Polsce niewidoczne ), z tego powodu Księżyc będzie świecił na czerwono. Z tej okazji pragnę Was zaprosić na szczególną i  inspirująco-spełniającą medytację na pełni, która jak zwykle odbędzie się w Warszawie, w Mikroklimacie przy ul. Tarczyńskiej 9 (na tyłach hotelu Sobieski) 10.12. o godz.20.00.

Aby uczestniczyć w magicznej medytacji trzeba zarezerwować sobie miejsce  na stronie

http://instytutarete.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=301&Itemid=156#rezerwacja

Przeczytajcie ciekawy opis pani Moniki Burzyńskiej, która prowadzi medytacje.

W trakcie zaćmień na pełni dzieją się niebywale ciekawe zjawiska energetyczne. Zaćmienie jest bowiem swoistym zatrzymaniem przepływu światła, a co za tym idzie i energii rzecz jasna, zatrzymanie to jest krótkotrwałe, ale bardzo silne.
Gdy zaćmienie schodzi, fala światła i energii na powrót zostaje uwolniona, a wtedy uderza ona ze zwielokrotnioną siłą o powierzchnię naszej Planety, osiągając przyspieszenie, z którym mało co może się równać.
Szukając dobrej metafory dla tego zjawiska, przychodzi mi na myśl tylko jedno porównanie – z erupcją wulkaniczną – masy rozgrzanej magmy wstrzymywane do momentu, w którym ciśnienie przeważy setki tysięcy ton uciskających skał, by w momencie erupcji eksplodować potężną falą płynnej gleby.
W trakcie zaćmień z falami kosmicznych energii jest dokładnie tak samo.
Oczywiście ma to swoje konsekwencje dla fizjologii naszych ciał i umysłów.
Miałam już raz przyjemność tego doświadczyć w tym roku w Egipcie, podczas prowadzenia warsztatu „Otwarcie na Moc”. Było piękne w pełni widoczne zaćmienie Księżyca na pełni. Wszyscy z zapartym tchem patrzyliśmy w niebo na znikający Księżyc, a gdy zaćmienie powoli schodziło z księżycowej tarczy, zebraliśmy się na plaży na wspólną medytację. To było jedno z najsilniejszych doświadczeń medytacyjnych, których doświadczyłam – silniejsze nawet od głębokiej medytacji w piramidzie Hufu (Cheopsa), która jest przecież jednym z najsilniejszych miejsc mocy na Ziemi.
Z moich ust popłynęła przepiękna starożytna medytacja z Kundalini w roli głównej, a na koniec całą sobą czułam, że muszę zaśpiewać pewną pieśń – był to Hymn o Miłości z 13 listu do Koryntian z Nowego Testamentu.
Było wśród nas kilka jasnowidzących osób i wszyscy oni widzieli wyraźny olbrzymi słup światła, który prosto z nieba zstępował na mnie, a przez moje ciało rozchodził się do wszystkich uczestników tej magicznej medytacji.
Wszyscy czuliśmy się doprawdy niezwykle i podniośle, mieliśmy świadomość, że dzieje się coś bardzo ważnego i wyjątkowego.
Po medytacji podeszła do mnie jedna z uczestniczek – pani w starszym wieku i powiedziała „Monika, przez kilkadziesiąt lat nie potrafiłam wysiedzieć paru minut o własnych siłach z wyprostowanym kręgosłupem, w trakcie tej medytacji mój kręgosłup był wyprostowany jak dobrze naprężona struna, a ja nie czułam nawet odrobiny zmęczenia, myślałam, że minęło z 10 minut, a myśmy medytowali z dobre półtorej godziny.” …

A poniżej do indywidualnej praktyki:

Medytacja na pełni Księżyca wg tradycji Majów

Dostrój się do pełni księżyca i zwróć jego światło w swoim kierunku, w dół poprzez czakry i wszelkie komórki ciała. Ujrzyj siebie jako istotę rozświetloną białym światłem Księżyca.
Następnie „przekaż” światło w dół poprzez stopy, wizualizuj korzenie wrastające w głąb Gai, wyobraź sobie jak energia białego światła Księżyca wnika w ziemię, w jej wewnętrzne warstwy i rozświetla całą swoją miłością naszą planetę.
Gdy już to zrobisz zobacz wszystkich swych bliskich w odwiecznej sieci życia, która łączy nas wszystkich: braci i siostry na ziemi w tym wyjątkowym czasie. Gaia to odczuje.
Matka Ziemia rodzi się na nowo. Ona jest naszym domem, naszą matką.
Kochaj ją tak, jak własną.”

Życzę Wam miłego weekendu i udanych medytacji 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™