Website Survey

Medytacja w nowiu Księżyca

Witam wszystkich cieplutko 🙂

I zapraszam na medytację kwiatową z czakrami w nowiu Księżyca. Jak zwykle autorką medytacji jest pani Monika Burzyńska. Będzie się działo, medytacja jest bardzo skuteczna, dodaje  energii na poziomie umysłu i ciała.

Spotkanie 21.04. (sobota) w Mikroklimacie przy ul. Tarczyńskiej 9 (na tyłach hotelu Sobieski) o godz.20.00.

Jeśli chcecie skorzystać, zarezerwujcie miejsce http://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/363-bardzo-kwiatowa-medytacja-z-czakrami-na-nowiu.html#rezerwacja

A oto co pisze autorka o swojej medytacji ;

Zapraszam Cię na kwiatową medytację z czakrami na sobotnim nowiu Księżyca.

Wizualizację tę stworzyłam ok roku temu, natchniona pachnącym powiewem wiosny 🙂
I od razu okazało się, że nasze ciała i umysł rewelacyjnie na nią reagują.

Idea fix tej medytacji jest banalnie prosta i jak większość banalnie prostych rzeczy jest niesamowicie wprost skuteczna.
Możesz ją wykonywać indywidualnie, bez prowadzenia mojego głosu.
Chodzi o to, by w pełnym rozluźnieniu wizualizować sobie kwiat na wysokości każdej z siedmiu czakr, który kolorem koresponduje z daną czakrą.
No więc na przykład na wysokości czakry korzenia wizualizujesz piękny czerwony kwiat i zaczynasz w myślach oddychać jego płatkami….i czujesz, ja te płatki powoli coraz bardziej się rozwijają i napełniają soczystością barwy.
Jeśli jesteś nieco bardziej do przodu w technikach wizualizacyjnych, to oddychanie kwiatem połącz z oddychaniem kolorem.
Czyli w przypadku naszego czerwonego kwiatu i czakry korzenia – wizualizujesz wdech napełniony szkarłatną królewską czerwienią i tą barwą napełniasz kwiat.
To jest naprawdę banalnie proste 🙂
Wdech czerwonego światełka do czerwonego kwiatka, aż rozwinie płatki, jak rozwinie, lecisz dalej…do kolejnej czakry – pomarańczowej czakry sakralnej
itd itd etc….
aż staniesz się tęczą 🙂

Jeśli chcecie przeczytać o czakrach, wejdźcie na stronę rejestracji spotkania, w link, który podałam wyżej.


Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™