Website Survey

Medytacja w czasie pełni Księżyca

Witam wszystkich serdecznie 🙂

Mam dziś kolejne propozycje dla tych, którzy chcieliby zrobić coś dla siebie.

W niedzielę 11.09 o godz.  20.00. oraz w piątek 19.09 o godz.20.00. warszawski „Mikroklimat” przy  Tarczyńskiej 9 zaprasza chętnych do wspólnej medytacji  „Możesz żyć w radości”.

Pogodne usposobienie pomaga  w zmaganiu się z problemami dnia codziennego ale przede wszystkim sprzyja naszemu zdrowiu. Kiedy ogarniają nas pozytywne uczucia organizm wytwarza geny, które powodują wzmocnienie systemu immunologicznego. Kiedy jednak żyjemy w stresie i smutku zaczynamy chorować bo nasz organizm traci tę wspaniałą właściwość.Warto więc popracować nad sobą by wzmocnić się przed zimą:)

Druga propozycja to wspólna medytacja w „Mikroklimacie” 12.09. o godz.20.00 wykorzystująca pełnię Księżyca a dokładniej „ Inspirująco-otwierająca medytacja  Pełni  na pełni”

Zacytuję tu autorkę informacji na ten temat panią Monikę Burzyńską „..Każdy, kto chce więcej przyspieszenia w swoim rozwoju wręcz OBOWIĄZKOWO powinien wykorzystać tę okazję, medytując w grupie lub indywidualnie. Daje to zdumiewające rezultaty. Dzieje się tak, ponieważ siły wzajemnych oddziaływań Słońca, Księżyca i Ziemi nakładają się liniowo, kiedy Księżyc przyjmuje pozycje nazywane przez nas pełnią i nowiem. Pomnożone siły planety, księżyca i gwiazdy wywołują pływy syzygijne wody – czyli pływy wielokrotnie silniejsze niż normalnie. Dotyczy to oczywiście również wody naszych ciał – wody, z której w 78% jesteśmy zbudowani. (pomyśl 3/4 Ciebie jest płynne :)…” Szczegółowe informacje i rezerwacja  na stronie

http://www.instytutarete.pl/index.php/aktualnoci/wieczory-z-medytacj/283-moesz-y-w-radoci.html

Osoby które nie mają możliwości skorzystania z propozycji wspólnej medytacji mogą zrobić to samodzielnie. Pani Monika radzi aby skorzystać z ćwiczenia polegającego na wizualizacji wchłaniania w siebie blasku Księżyca, co pomoże w osiągnięciu równowagi, wyciszenia a także będzie sprzyjać rozwijaniu jasnowidzenia.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™