Website Survey

Medytacja ,,Śpiew Tęczy”

Witam wszystkich serdecznie 🙂

Wakacje i urlopy przed nami teraz weekend i więcej wolnego czasu, więc pora zadbać o siebie. W związku z tym chciałabym zaprosić Was na spotkanie z możliwością poprawienia stanu zdrowia poprzez metodę ,,Śpiew Tęczy”. Metoda ta polega na dostrojeniu punktów energetycznych w organizmie  (czakr), dźwiękami  o odpowiedniej częstotliwości. Według autorki my sami potrafimy za pomocą odpowiednio wyartykułowanych dźwięków dokonywać procesów naprawczych. A spotkanie z dźwiękami jest to doskonałe wewnętrzne dostrojenie wszystkich narządów i tkanek do wibracji pierwotnej – nazwijmy to umownie Dźwiękiem Zdrowia.

śpiew tęczySpotkanie odbędzie się w Mikroklimacie przy ul. Tarczyńskiej 9 w Warszawie (na tyłach hotelu Sobieski) w niedzielę 1.07.o godz. 20.00. Tradycyjnie przed przybyciem na spotkanie należy zarezerwować miejsce tu http://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/388-spiew-teczy.html#rezerwacja

Koszt medytacji to 30zł.

Osoby spoza Warszawy mogą popracować nad aktywacją czakr słuchając odpowiednich dźwięków zawartych w linku: http://instytutarete.pl/poczytaj/duch/czakry.html

A teraz trochę teorii dla osób zainteresowanych tematem, autorstwa pani Moniki Burzyńskiej . Trochę fizyki tłumaczącej jak to organizm można nastroić.
Jak dobrze wiecie, wszystko co składa się z atomów i cząstek elementarnych DRGA – z określoną częstotliwością wibracji – im ciało materialnie gęstsze tym drga wolniej, im lżejsze – tym szybciej drży jego energia.
De facto tym drganiom energii zawsze towarzyszą pewne zjawiska: pole elektromagnetyczne, radiacja (czyli promieniowanie ( tak nawet materia stała promieniuje) i… i DŹWIĘK właśnie.
Każdy wzór i forma, każda wibracja ma swój własny dźwięk i kolor.
Jeśli struktura od tego pierwotnego kształtu i wibracji odchodzi, zmienia się jej dźwięk. Dokładnie to dzieje się w naszych organizmach, kiedy któraś z części ciała nie funkcjonuje właściwie, pojawia się choroba i od razu zmienia się nasz dźwięk – zaczynamy fałszować.
Można nastroić fałszujące komórki podając im dźwięk właściwy – komórki ustroju w naturalny sposób synchronizują się do tego dźwięku.

Co się okazuje, a rzeczywistość to już wielokrotnie potwierdziła, że oddziałując na którekolwiek z powyższych – wywołuje się zmianę w układzie wewnętrznym struktury materii danej rzeczy, wszystkich żywych organizmów tak samo to dotyczy .

A tłumacząc z polskiego na nasz, to znaczy, że można śpiewem nastroić ciało – odpowiednim śpiewem, bo jak się domyślasz w ten sposób ciało można również rozstroić.

Jest wiele niezwykłych dźwięków, którymi można takie efekty osiągać. Jednymi z takich dźwięków są święte sylaby nasienne mantr, które zmieniają świadomość u osoby, która je intonuje. Tak działa również śpiew alikwotowy i wiele innych.
Niezwykły wpływ mają również proste dźwięki gamy: do, re, mi, fa, sol, la si. Każdy z tych dźwięków przyporządkowany jest kolejnej czakrze w naszym ciele.
Intonując czyste dźwięki gamy, stroi się po kolei czakry i jest to właśnie pierwotny Śpiew Tęczy – tęczy naszego ciała, bo jak dobrze wiesz, prawidłowo funkcjonujące czakramy naszego ciała promieniują pięknymi, soczystymi kolorami.

Życzę Wam powodzenia w dostrajaniu i odpoczynku 🙂

Kategorie: Aktualności  Tagi: ,
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Dorota pisze:

  Mam problemy z otwarciem podanego linka, czy adres jest prawidłowy?

  Pozdrawiam:)
  Dorota

  • admin pisze:

   Witaj Dorotko taak teraz nawet sprawdzałam… normalnie mogę wejść. Ale ta medytacja śpiewu tęczy to przeszłość. W czwartek będzie medytacja na nowiu zaraz napiszę o tym w aktualnościach to może w dzisiejszy link wejdziesz… przykro mi że tak się dziwnie dzieje…
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™