Website Survey

Medytacja siania marzeń z przestrzeni serca na nowiu

Witajcie kochani 🙂Księżyc w nowiu

W czwartek mamy nów Księżyca, w związku z tym Instytut Arete i Monika Burzyńska zapraszają na  ,,Medytację siania marzeń z przestrzeni serca na nowiu” jak zwykle w warszawskim Mikroklimacie przy ul. Tarczyńskiej 9 (na tyłach hotelu Sobieski) w czwartek 19.07. o godz. 21.00.

Tradycyjnie osoby chętne muszą zarezerwować miejsce

http://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/398-medytacja-siania-marzen-z-przestrzeni-serca-na-nowiu.html#rezerwacja

A to kilka słów wyjaśnienia na temat medytacji autorki, Moniki Burzyńskiej

Zapraszam Cię na medytację siania marzeń w porze najlepszej do tego – na nowiu.

Ostatnio ilość negatywnych informacji z zewnątrz wzrosła niesłychanie na skalę dotąd nie spotykaną. I ilość tego złego jest doprawdy przytłaczająca, zarówno w skali jednostki, jak i całego narodu ludzkiego. Ale natrafiłam na pewną informację w sieci, że w ten czas należy zrobić wszystko, by strumień energii uwagi przekierować na rzeczy, których chcemy doświadczać, a nie na to, czego absolutnie nie chcemy.
I mimo, że jest to trudne, to trzeba z głębi siebie dołożyć wszystkich starań, by całą swoją mentalną energię, a zwłaszcza całą swoją emocjonalną energię, która płynie z serca i ze splotu słonecznego, przekierować na pozytywne i bezpieczne ścieżki rzeczywistości.
Ponieważ przyszłość jest zawsze POTENCJALNA, to znaczy może się wydarzyć, albo nie, a wersji potencjalnych przyszłości jest od groma i ciut ciut, natomiast przydarza się zawsze ta wersja, która pochłania najwięcej naszej emocjonalnej uwagi.

Dlatego szczególne ważne jest, by na ten czas afirmować jak najbardziej pozytywną i bezpieczną wizję przyszłości dla siebie i dla swoich bliskich. Właśnie taką wizję mam zamiar zasiać z Wami na nowiu w najbliższy czwartek. Będzie to wizja dotycząca zarówna nas samych, ale również pomedytujemy nad bezpieczeństwem i pomyślnością Ziemi i wszystkich istot czujących.

Jedną z takich afirmacji, którą dobrze byłoby powtarzać codziennie rano jest np:

“Jest moim zamiarem doświadczyć harmonijnego życia. Jest moim zamiarem doświadczyć zdrowia i energii, która zaprowadzi mnie ku twórczym przygodom. Jest moim zamiarem, abym był dobrze zaopatrzony, abym miał schronienie, pożywienie, wszystko czego trzeba, aby doświadczać życia w wielkiej obfitości i abym tę obfitość dzielił z innymi.”

Zwiastuni Świtu

Choć jak uczy mistrz Saint Germain – aby afirmacja przyniosła skutek najszybciej jak do możliwe, należy powtarzać ją CO GODZINĘ, (ponieważ jak zauważyłam , jest to częstotliwość rezonansowa dla wszechświata)

Ale czy co godzinę, czy raz dziennie, po prostu programuj w myślach swoją przyszłość bo to najważniejsze teraz! Programuj ją dobrze i czule i nie żałuj sobie niczego, bądź szczodry i obfity dla siebie, bądź dla siebie najlepsza!
Twoja afirmacja, nie musi wyglądać jak ta powyższa, może być zupełne inna, ale uwzględnij w niej swoje bezpieczeństwo, miłość, obfitość, twórczy wzrost i rozwój… twórz najwspanialszy świat.

Teraz jest moment by rozwinąć szeroko skrzydła twórczych myśli i wzlecieć na nich wysoko. Jak orły wypuszczone z gniazda.
Wszechświat już przyszykował dla Ciebie pozytywne wstępujące wibracje. Tylko nie daj się wciągnąć bagnu smutku i zwątpienia. Bo zło, które na świecie szaleje jest formą wilka (tego, który poganiał Arjune w Niekończącej się opowieści ), wilk który chce Cię zjeść jest wymarzoną wprost motywacją, by rączym galopem dobiec do celu.

Więc zajmij się na serio skupianiem swojej uwagi i uczuć na najlepszej wizji przyszłości, od tego zależy nie tylko Twoja przyszła pomyślność, ale i bezpieczeństwo.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™