Website Survey

Medytacja Mocy na pełni Księżyca

Witajcie,

W związku z dzisiejszą pełnią zapraszam wszystkich chętnych mieszkańców Warszawy i okolic do Mikroklimatu przy ul. Tarczyńskiej 9 (na tyłach hotelu Sobieski) o godz. 21.00.na medytację mocy na pełni Księżyca, oczywiście dziś w Dzień Kobiet :). Swoją drogą pełnia i nasze święto… pięknie się złożyło, więc trzeba koniecznie wykorzystać ten czas na zrobienie czegoś pozytywnego dla naszej energetyki. Zapewne każdy z nas odczuwa lekkie osłabienie po zimie.

Według autorki medytacji pani Moniki Burzyńskiej medytacja w czasie pełni Księżyca jest fantastycznym, niezwykle mocnym i skutecznym sposobem oczyszczenia kanałów energetycznych oraz na połączenie nas z Ziemią i Wszechświatem. Medytacja trwa 60 min i trzeba sobie zarezerwować miejsce tu ;    http://instytutarete.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=341&Itemid=156#rezerwacja

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć do Mikroklimatu propozycja pani Moniki Burzyńskiej, pracy nad własną medytacją  w domu.

Po pierwsze, należy zwolnić tempo i skoncentrować się  na oddechu. Delikatnie rozluźnij szczęki i odpręż język. Pozwól, aby głęboki, relaksujący, rytmiczny oddech odprężył Twoje ciało i otworzył Ci umysł na wyższe stany świadomości.

Chcę żebyście do końca, głęboko i naprawdę zrozumieli, że kogokolwiek koń umysłu bryka i jeździec ma trudność w utrzymaniu się w siodle uwagi, ulegając natłokowi myśli, rozproszeniu uwagi, słabościom, nałogom….słowem WSZYSTKIM procesom myślowo-emocjonalnych, które mogą się zadziać w naszej jaźni

można je uregulować swoim oddechem!

Uspokajając oddech i skupiając się TYLKO I WYŁĄCZNIE na jego obserwacji, zwalniasz mózg do ALFA i już – to podstawa sterowania własnym umysłem, podstawowa sztuczka wszystkich innych sztuczek, reszta to detale 🙂 i wyobraźnia..

To natychmiast przynosi w Twojej głowie spokój, wycisza myśli, dzięki czemu możesz się jeszcze lepiej skoncentrować, kiedy Twoje ciało rozluźnione jakby śpi, a Twój umysł obudzony może działać – i cokolwiek sobie wyobraża, w tym stanie nadajesz temu silną myślowformę, istniejącą jak najbardziej realnie. To rzeczywisty myślokształt, ale o wiele silniejszy od tych, które tworzysz w stanie BETA.

Skutecznych medytacji Kochani

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™