Website Survey

Magiczny Kwadrat Lo Shu

Magiczny Kwadrat jako symbol i talizman poprawy losu w aspekcie duchowym i materialnym.

Magiczny kwadrat pochodzi z Chin, ma ponad 4 tys. lat. Jak głosi legenda ukazał się cesarzowi Yu na skorupie żółwia jako omen gdy Chiny nawiedzała klęska powodzi. Magiczny Kwadrat Lo Shu (taką nosi nazwę) pomógł cesarzowi zrozumieć zasady przepływu energii we wszechświecie, dzięki czemu opracował system regulacji rzek, co pozwoliło zlikwidować problem powodzi. Kwadrat Lo Shu składa się z dziewięciu pól w konfiguracji 3 poziomo i 3 pionowo. W każde pole wpisane są cyfry. Suma cyfr pól poziomo i pionowo oraz kwadratu po obydwu przekątnych zawsze jest taka sama, co tworzy  uniwersalny symbol harmonii a tym samym przepływu energii. Na zasadach magicznego kwadratu opiera się także sztuka Feng  Shui.

magiczny kwadrat Lo Shu

Magiczny kwadrat Lo Shu

Na przestrzeni wieków wiedza o magicznym działaniu  kwadratu Lo Shu rozprzestrzeniła się na cały świat. Do dziś stworzono ich wiele, każdemu przypisuje się inne właściwości. Symbol magicznego kwadratu stał się talizmanem symbolizującym wielką moc, harmonię i stabilizację. Architekci projektowali i do tej pory projektują miasta, budowle i ogrody oparte na zasadach harmonijnego przepływu energii wg. magicznych kwadratów. Wszystko po to by w miejscach tych zapanowała harmonia i doskonały przepływ energii, który prowadzi do sukcesów w wielu dziedzinach życia. Cesarski  Pałac  w Pekinie jest wspaniałym przykładem takiej budowli.  Magiczny Kwadrat Lo Shu od wieków jest talizmanem biznesmenów i bankowców.

Jeśli chcecie aby w Waszym życiu zapanowała harmonia, stabilizacja, dostatek i miłość, możecie skopiować schemat klasycznego Magicznego Kwadratu o wielkiej mocy Lo Shu lub zrobić osobisty kwadrat jako talizman. Umieśćcie go w widocznym miejscu w domu lub przy biurku w pracy. Już kilkuminutowa medytacja przez dłuższy czas z MK pomaga w koncentracji, szybkim kojarzeniu faktów, może w znacznym stopniu uaktywnić pracę naszego mózgu.

Schemat osobistego kwadratu jest prosty. Trzeba w miejsce litery A wstawić swoją liczbę osobistą. Obliczamy ją sumując cyfry ze swojej daty urodzenia. I tak np. osoba urodzona  11.07.1983 r. zsumuje cyfry  następująco; 1+1+7+1+9+8+3= 30=3 Liczbą osobistą tej osoby będzie 3. Tak więc w miejscu litery A osoba o liczbie osobistej 3 wstawi cyfrę 3.

Schemat

Schemat osobistego Magicznego Kwadratu

Magiczny Kwadrat

Osobisty Magiczny Kwadrat

Przepraszam za niedokładny zarys kwadratów, podczas instalowania na stronie występuje jakiś błąd, który postaram się naprawić w najbliższym czasie.

Inspiracją do wpisu  o Magicznym Kwadracie stały się informacje ze stron internetowych i tygodnika ,,Gwiazdy Mówią”.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
20 komentarzy
 1. NatalieAnne pisze:

  W gimnazjum na matematyce liczyłam magiczne kwadraty 😀
  Pozdrawiam 🙂

 2. magiczna pisze:

  Witam, zrobiłam mój osobisty kwadrat magiczny, i mam pytanie, w jaki sposób mogę zinterpretować liczby w nim zawarte, chciałabym wiedziec na co mam zwrócićszczegółną uwagę.

  • admin pisze:

   Witam, autorka tekstu na temat osobistego kwadratu nie wspomniała o interpretacji poszczególnych liczb. Należy ten kwadrat potraktować jak amulet, kontemplować jego doskonałą harmonię i to wystarczy. W wolnej chwili spróbuję napisać do niej może mi odpowie na nurtujące Cię pytanie. Pozdrawiam

 3. h pisze:

  Nie działa nic a nic. Wisi już prawie 2msc. i patrzę na niego bez rezultatu.A jest ładny bo włożyłam w niego serce …

  • admin pisze:

   Haniu droga…trochę cierpliwości, to nie piekarnia. Na efekty trzeba poczekać przynajmniej 3 miesiące często dużo dłużej… więcej wiary:) i spokojnej pracy z kwadratem.

  • Ania pisze:

   Haniu, i jak tam – działa juz Twój Magiczny Kwadrat ?? Mam nadzieję, że tak. 🙂 Zamierzam dziś zrobić swój własny. Wczoraj podobno był dobry dzień na rytuały, ale niestety zapomniałam…:( Mam nadzieję, że skoro księżyca przybywa, dzisiejszy dzień też będzie dobry…(?) 🙂

   • admin pisze:

    Witaj Aniu 🙂
    Taak możesz zrobić bo dzisiejsza aura sprzyja wizualizacji i medytacji. Robiąc kwadrat możesz sobie wizualizować spełnione pragnienia.
    A ja… no cóż… szewc bez butów chodzi…:) ciągle brakuje mi czasu…

 4. Gilda pisze:

  a gdzie powiesic kwadrat ?

 5. Beata pisze:

  witam jestem po raz pierwszy na Pani stronie, przyznam że jest bardzo ciekawa i pomocna w wielu pytaniach, jakie sami sobie zadajemy i chciałabym dla siebie przygotować taki amulet, jestem mistrzowska wibracją 11, powinnam zatem dodać do „A” liczbę 11 czy skrócić do cyfry 2.

 6. Beata pisze:

  dziękuje Haniu:)

 7. Gosia pisze:

  …wykonałam dla siebie magiczny kwadrat czy ma znaczenie,że Księżyca ubywa?

 8. aga pisze:

  Witam, chciałabym zapytać czy dziś jest dobry dzień na stworzenie takiego amuletu?

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™