Website Survey

Księżyc z znaku Wodnika 24, 25.09

Dzień dobry Kochani 🙂
Dziś i jutro będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Wodnika, który przyniesie nam energię niezależności, oryginalnych pomysłów, kreatywnego działania i potrzebę kontaktowania się z ludźmi. Wiele osób znajdzie rozwiązanie swoich problemów i wpadnie na dobre pomysły. Świeżość umysłu zagwarantuje nam pogoda bo nawet gdyby było pochmurno to będzie jaśniej niż zwykle. Dlatego też będziemy w dobrym nastroju, otwarci na nowe znajomości i z większą ochotą odezwiemy się do przyjaciół. Aura oczywiście sprzyja randkom i ciepłym relacjom. Będziemy mieć energię do konkretnego działania w zakresie zdobywania informacji i porządkowania. Warto więc nadrabiać zaległości w pracy i w domu.
W dniach Wodnika naszemu zdrowiu sprzyjają tłuszcze i warzywa kwiatowe (kalafior, brokuły, brukselka, karczochy).
Księżyc w znaku Wodnika wpływa na nasz układ dokrewny. Krew odżywia niemal każdą część naszego organizmu. Kiedy nie potrafimy zadbać o własne potrzeby i koncentrujemy się na innych ludziach, możemy mieć problem z układem krążenia; z sercem (zaburzenia rytmu), żylakami, z kondycją serca i naczyń krwionośnych. Dlatego w tych dniach trzeba zadbać o nogi, układać je nieco wyżej, stosować naprzemienne prysznice oraz starać się ich nie przeciążać. A przede wszystkim dbać w równym stopniu o własne potrzeby i innych ludzi. Równowaga sprzyja naszemu zdrowiu.
A w dniach Wodnika szczególnie musimy unikać używek i konfliktów.
Dziś jesteśmy wolni od pustego kursu Księżyca więc spokojnie możemy działać w urzędach, bankach i rozwijać skrzydła w interesach. Wibracja 5 sprzyja dobrym pomysłom i ogólnie kreatywności, dziś jednak warto współpracować i posłuchać rad innych ludzi, ich wskazówki mogą się okazać bardzo cenne.
Jutro podobna aura ale niestety przez cały dzień zapanuje pusty kurs Księżyca ( od godz.4.04. do 21.43.) więc skupmy się na dokańczaniu spraw, poświęćmy czas dla siebie, rodziny i przyjaciół (wspierać nas w tym będzie wibracja dnia 6), zadbajmy o zdrowie i urodę, może jakieś badania?
Kochani w najbliższym czasie zadbajmy o nasze serduszka, mniej używek i stresu, nie poruszajcie drażliwych tematów, więcej spacerów i miłych chwil, może wyjście do kina, ulubione zajęcia, czy rozmowy z bliskimi… w każdym razie dziś i jutro zapowiada się dobry czas. Życzę Wam ładnej pogody i jak najwięcej przyjemnych chwil …dla lepszego zdrowia i samopoczucia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™