Website Survey

Księżyc w znaku Wodnika i Ryb

Dzień dobry Kochani,
Dziś mamy trochę zakręconą aurę bo do godz. 13.21 jesteśmy jeszcze w znaku Wodnika, o którym pisałam we wtorek a po godz.13 wraz z Księżycem wchodzimy w emocjonalny żywioł wody, do znaku Ryb.
Dlatego jeszcze dziś w czasie Wodnika starajcie się wykorzystać własny potencjał intelektualny i uczcie się, poszerzajcie horyzonty, snujcie plany, rozwiązujcie zawiłe sytuacje i problemy, piszcie CV,szukajcie nowych rozwiązań załatwiajcie wszelkie sprawy w urzędach, komunikujcie się z ludźmi bo wiele możecie zyskać.
Po południu i wieczorem przyjdzie czas na spotkania z przyjaciółmi i randki. Seks będzie namiętny i wyjątkowy. Dla osób,które mają ochotę na własne towarzystwo będzie dobry czas na medytację,refleksję,skupienie i oczyszczanie aury.
Dziś pusty kurs Księżyca będzie od godz.9.19 do 13.21. więc w tym czasie nie podejmujcie ważnych decyzji życiowych, czy kredytowych.
Dziś mamy wibrację 2 sprzyjającą miłości, wszelkim kontaktom między ludźmi oraz sprawiającą, że większość z nas jest bardziej otwarta i empatyczna. Wibracja 2 pomaga w nawiązywaniu znajomości, nawet osoby nieśmiałe odważą się na jakiś krok i znajdą bratnią duszę…
Kochani dziś mamy dobry czas na porzucanie złych nawyków, na dbanie o zdrowie. Dlatego jeśli coś wam dolega nie zwlekajcie, zróbcie badania, zapiszcie się do lekarza, zmieńcie nawyki żywieniowe. Aura Księżyca wspomoże wasze działania. Dziś trzeba więcej pić.
W dniach żywiołu Wody mamy większe wrażenie wilgoci, pogoda może się załamać i może popadać. Czas Ryb przyniesie dla nas aurę miłości, fantazji i wzmożonej intuicji. Ważne będą uczucia,spotkania,naprawianie relacji i kreatywne działanie pod wpływem intuicji. Księżyc w żywiole Wody działa na nasz system nerwowy, stąd jesteśmy bardziej emocjonalni, wręcz nadwrażliwi niż zazwyczaj. Dlatego w te dni bądźmy dla siebie delikatni, gdyż po prostu łatwiej nas zranić. Nasze reakcje mogą być spowolnione, więc uważajmy za kierownicą. W dniach Ryb jesteśmy bardziej zdystansowani do rzeczywistości i spraw materialnych,łatwiej akceptujemy to co jest i częściej oddajemy się duchowości.Nasza wrażliwość i uczucia są na tyle silne, że trwają dłużej niż dni Ryb. Dlatego w tym czasie lepiej nie podejmować ważnych decyzji życiowych bo niestety emocje wezmą górę nad rozsądkiem.
Naszemu zdrowiu najlepiej będą służyć zdrowe węglowodany (wspierając nasz układ nerwowy) i warzywa liściowe; sałata, jarmuż, botwina, szpinak, cykoria, kapusta oraz szparagi.
Dobrego dnia Kochani, realizujcie się jak najlepiej, niech dzisiejszy dzień przyniesie wam wiele miłych kontaktów i powodów do radości 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™