Website Survey

Księżyc w znaku Wodnika

Dzień dobry Kochani,
Zaczynamy nowy tydzień, od wtorku Księżyc będzie wzrastał a wraz z nim nasza dobra energia i chęć do działania. Wczoraj był nów Księżyca więc i dziś będziemy pod jego wpływem, dlatego unikajmy ciężkich prac fizycznych, dużego wysiłku, bądźmy dla siebie wyrozumiali i nie stawiajmy sobie wygórowanych wyzwań. Dziś będzie dobry czas na kontakty między ludźmi, zdobywanie informacji, na randki, podróże, zakupy, seks, dbanie o dom i bliskich. Zarówno aura nowiu Księżyca jak i wibracja dnia 3 sprawi, że możemy mieć problem z koncentracją. Jeśli będziecie załatwiać sprawy związane z finansami czy biznesem, bądźcie uważni bo dziś łatwiej będzie artystom i artystycznym duszom niż księgowym i biznesmenom. Na szczęście nie ma pustego kursu Księżyca, więc można bez większych przeszkód załatwiać ważne sprawy.
Przez najbliższe dwa dni będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Wodnika, który otworzy nas na nowe, świeże pomysły i znajomości. Żywioł powietrza gwarantuje lotny umysł i kreatywność w działaniu. Dziś i jutro możecie coś pięknie zaplanować a we środę zacząć realizować. Dopiero we środę bo jutro przez cały dzień będziemy pod wpływem pustego kursu Księżyca.
Księżyc w znaku Wodnika wpływa na nasz układ dokrewny, możemy odczuwać wahania ciśnienia, warto zadbać o równowagę emocjonalną i unikać używek. Kiedy nie potrafimy zadbać o własne potrzeby i koncentrujemy się na innych ludziach, możemy mieć problem z układem krążenia; z sercem (zaburzenia rytmu), żylakami, z kondycją serca i naczyń krwionośnych. Dlatego dziś i jutro trzeba szczególnie zadbać o nogi, układać je nieco wyżej, stosować naprzemienne prysznice oraz starać się ich nie przeciążać. A przede wszystkim dbać w równym stopniu o własne potrzeby i innych ludzi. Równowaga sprzyja naszemu zdrowiu.
Dziś i jutro naszemu zdrowiu sprzyjają tłuszcze i warzywa kwiatowe (kalafior, brokuły, brukselka, karczochy).

Jutro spokojniejsza aura bo będziemy w wibracji dnia 4, która sprzyja solidnej, spokojnej pracy, obowiązkom, randkom i ciepłym relacjom. Pusty kurs Księżyca który będzie przez cały dzień sprzyja dbaniu o zdrowie i bliskich, zakańczaniu spraw ale nie sprzyja podpisywaniu umów, zaczynaniu nowych spraw, unikajmy też ważnych decyzji życiowych. W wolnym czasie warto medytować i zastanowić się nad przyszłością, wizualizować przyszłość. We środę przyjdzie czas na realizację.
Życzę Wam Kochani dobrego tygodnia, spokojnego czasu dla siebie i bliskich, szczęścia i dobrego nastroju 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™