Website Survey

Księżyc w znaku Wodnika

Dzień dobry Kochani,
Wybaczcie że tak późno dziś możecie poczytać o aurze dzisiejszego dnia, miałam awarię prądu…

Aura Księżyca na najbliższe dwa dni
Przez najbliższe dwa dni będziemy w aurze żywiołu Powietrza, Księżyca w znaku Wodnika, który przyniesie nam energię niezależności, oryginalnych pomysłów, kreatywnego działania i potrzebę kontaktowania się z ludźmi. Wiele osób znajdzie rozwiązanie swoich problemów i wpadnie na dobre pomysły. Świeżość umysłu zagwarantuje nam pogoda bo nawet w dniach pochmurnych będzie jaśniej niż zwykle. Dlatego też będziemy w dobrym nastroju, otwarci na nowe znajomości i chętni do spotkań z przyjaciółmi. Aura oczywiście sprzyja randkom i ciepłym relacjom. Będziemy mieć energię do konkretnego działania w zakresie zdobywania informacji i porządkowania. Warto więc nadrabiać zaległości w pracy i w domu. Dziś jesteśmy wolni od pustego kursu Księżyca, (będzie tylko do godz. 8.24) więc spokojnie możemy działać w urzędach, bankach i rozwijać skrzydła w interesach. Udadzą się wszelkie narady, spotkania biznesowe i osobiste, zakupy, praca i porządki. Mamy sprzyjający czas na nawilżanie twarzy, dobroczynne składniki dobrze się wchłoną.
Księżyc w znaku Wodnika wpływa na nasz układ dokrewny. Krew odżywia prawie wszystkie części naszego organizmu. Kiedy nie potrafimy zadbać o własne potrzeby i koncentrujemy się na innych ludziach, możemy mieć problem z układem krążenia; z sercem (zaburzenia rytmu), żylakami, z kondycją serca i naczyń krwionośnych. Dlatego dziś trzeba zadbać o nogi, układać je nieco wyżej, stosować naprzemienne prysznice oraz starać się ich nie przeciążać. A przede wszystkim dbać w równym stopniu o własne potrzeby i innych ludzi.
Równowaga sprzyja naszemu zdrowiu.
W czasie aury Wodnika szczególnie musimy unikać używek i konfliktów.
Przez najbliższe dwa dni naszemu zdrowiu sprzyjają tłuszcze i warzywa kwiatowe (kalafior, brokuły, brukselka, karczochy). Warto dziś zmienić dietę na lekkostrawną i wspierać się witaminami.
Dzisiejsza wibracja dnia 9 wspomaga nadrabianie zaległości, odcinanie przeszłości, wspiera nas w mądrych decyzjach i sprzyja rozwojowi duchowemu. Wykorzystajcie ten czas na wyrzucenie ze swojego życia niepotrzebnych rzeczy i spraw.

Jutro podobna aura, bez pustego kursu Księżyca i dodatkowo ze wspaniałą wibracją 1, która sprzyja wszelkim początkom i dobrym pomysłom. Jeśli coś wam do tej pory się nie wiodło, teraz macie szansę zacząć od nowa lub pójść w innym kierunku. To niezwykły czas, bardzo pozytywny, bez przeszkód, więc wykorzystajcie go do poprawienia jakości życia, do współpracy i poprawienia relacji osobistych. Dziś aura wspiera was we wszelkich działaniach. Odwagi Kochani, powodzenia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™