Website Survey

Księżyc w znaku Wodnika 15,16.12

Dzień dobry Kochani,
Przed nami bardzo gorący tydzień, wiele zajęć i zakupów ale poradzimy sobie bo Księżyc już zaczyna rosnąć a więc i energia nam się zwiększy. Dzięki temu będziemy lepiej zorganizowani a obowiązki podzielimy pomiędzy wszystkich domowników. We wzrastającym Księżycu trzeba zasilić nasze zdrowie i urodę, więc nie żałujmy sobie na witaminy i maseczki odżywcze.
Dziś i jutro Księżyc znajduje się w znaku Wodnika, więc nie zabraknie nam optymizmu i energii. Ten czas przyniesie nam energię niezależności, oryginalnych pomysłów,kreatywnego działania i potrzebę kontaktowania się z ludźmi. Wiele osób znajdzie rozwiązanie swoich problemów i wpadnie na dobre pomysły. Świeżość umysłu zagwarantuje nam pogoda bo nawet w dniach pochmurnych będzie jaśniej niż zwykle. Dlatego też będziemy w dobrym nastroju, otwarci na nowe znajomości i chętni do odnawiania i podtrzymywania istniejących.
Dzisiejsza aura sprzyja zdobywaniu informacji, nauce, podróżom, zakupom i spotkaniom towarzyskim. Warto nadrabiać zaległości w pracy i w domu. Dziś jesteśmy wolni od pustego kursu Księżyca więc spokojnie możemy działać w urzędach, bankach i rozwijać skrzydła w interesach. Dzisiejsza wibracja dnia 8 sprzyja finansom i biznesowi, więc nie bójcie się odważnych decyzji, twórzcie własne miejsca pracy, szukajcie dobrych rozwiązań finansowych, szukajcie nowej, lepszej pracy, podpisujcie kontrakty, umowy, to co dziś zrobicie zaprocentuje na przyszłość.
Księżyc w znaku Wodnika wpływa na nasz układ dokrewny. Krew odżywia niemal każdą część naszego organizmu. Kiedy nie potrafimy zadbać o własne potrzeby i koncentrujemy się na innych ludziach, możemy mieć problem z układem krążenia; z sercem (zaburzenia rytmu), żylakami, z kondycją serca i naczyń krwionośnych. Dlatego dziś trzeba zadbać o nogi, układać je nieco wyżej, stosować naprzemienne prysznice oraz starać się ich nie przeciążać. A przede wszystkim dbać w równym stopniu o własne potrzeby i innych ludzi. Równowaga sprzyja naszemu zdrowiu.
A w dniach Wodnika szczególnie musimy unikać używek i konfliktów. Dziś i jutro naszemu zdrowiu sprzyjają tłuszcze i warzywa kwiatowe (kalafior, brokuły, brukselka, karczochy).
Jutro trochę inna energia, będziemy niemal cały dzień pod wpływem pustego kursu Księżyca (od godz.8.16. do 18.44.) i wibracji dnia 9. Przyjdzie czas spokoju a my będziemy bardziej uważni , aura da nam szansę na zmiany złych nawyków i uporządkowanie zaległości. Nie podejmujcie ważnych decyzji finansowych i osobistych, najlepiej zająć się bieżącymi sprawami, zaległościami i bliskimi. Jutro będzie dobry dzień na farbowanie włosów. Trzeba uważać na zakupach aby nie przesadzić z wydatkami. Po godz. 18 Księżyc wejdzie w znak Ryb więc przyniesie dużo ciepła i uczucia.
Przed nami gorący czas przedświątecznych przygotowań, życzę Wam Kochani wytrwałości i dobrych pomysłów, proszę was, dzielcie się obowiązkami domowymi z bliskimi… dziewczyny nie róbcie wszystkiego same, dajcie szansę sobie pomóc 🙂
Dbajcie o swoje serca, mniej kawy i innych używek , więcej lekkiego jedzenia i powietrza. Miłego dnia Kochani 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™