Website Survey

Księżyc w znaku Wodnika 13.01. 2016

Dzień dobry Kochani,
Dziś będzie miły dzień, bez pustego kursu Księżyca, czyli bez przeszkód, do tego szczęśliwy aspekt na niebie – trygon Słońca z Jowiszem, dzięki któremu możemy coś wygrać (gry liczbowe) osiągnąć sukces, zawalczyć o to co nam się należy. To wszystko w przyjaznej aurze Księżyca w znaku Wodnika i kreatywnej, pełnej niespodzianek i dobrych pomysłów wibracji dnia 5.
Przyznacie, że nie możemy narzekać a jeśli tylko pokonamy niezdecydowanie i nieśmiałość możemy wiele zdziałać. Księżyc w znaku Wodnika zapewnia kreatywność, lotność umysłu i dobry czas na nowe znajomości. Aura sprzyja miłości, randkom, ważnym biznesowym spotkaniom, zdobywaniu informacji, codziennym obowiązkom, nadrabianiu zaległości, krótkim podróżom, medytacji, rzucaniu nałogów oraz farbowaniu włosów (kolor będzie się dłużej trzymał).
Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to równowaga emocjonalna, starajmy się zachować dystans, wewnętrzny spokój. Nie nadużywajmy używek bo ciśnienie wzrośnie. Darujmy sobie też cięższe prace fizyczne, bądźmy dla siebie i naszych bliskich wyrozumiali ale nie dajmy się nikomu wykorzystywać.
W dniach Wodnika nasze zdrowie wzmocnimy spożywając zdrowe tłuszcze i warzywa kwiatowe (kalafior, brokuły, brukselka).
Życzę wszystkim szczęśliwego dnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™