Website Survey

Księżyc w znaku Wagi

Witajcie Kochani w nowym tygodniu 🙂
Czeka nas ciekawy tydzień, dwufazowy w energii. Do środy lekkie zwolnienie, nie będziemy mieć ochoty i sił do wyczerpującej pracy czy większego wysiłku. Dlatego niczego nie należy przyśpieszać, skupić się raczej na bieżących sprawach i regeneracji energii. Przyczyni się do tego wtorkowy nów Księżyca, który ma na nas wpływ przez 3 dni (poniedziałek, wtorek, środa). W drugiej połowie tygodnia ruszymy ostro, energii zacznie nam przybywać i siły na wszelkie wyzwania i sport. Nadchodzący tydzień sprzyja niespodziankom w związkach i w uczuciach.
Dziś i jutro Księżyc będzie w znaku Wagi, a więc będziemy w dalszym ciągu w miłej, łagodnej energii harmonii, miłości i współpracy. Będziemy szukać zgody i towarzystwa, wiele osób nawiąże nowe znajomości. Aura sprzyja spotkaniom, negocjacjom, randkom, nauce, zdobywaniu informacji, podróżom a także zakładaniu lokat. Dziś nie ma pustego kursu Księżyca, w niczym nam nie przeszkodzi, więc można realizować wszystkie zaplanowane sprawy. Ubierajcie się ciepło, bo mogą się odezwać dolegliwości nerek lub pęcherza. Unikajcie dziś pośpiechu bo łatwo będzie coś zgubić. W dniach Wagi sprzyjają nam pokarmy tłuste oraz warzywa kwiatowe; brokuły, kalafior, brukselka, karczochy.
Aura nie sprzyja inwazyjnym zabiegom kosmetycznym typu piling ale za to sprzyja farbowaniu włosów. Wibracja dnia 3 wprowadzi trochę ruchu i inspiracje, możemy wpaść na dobre pomysły.

Wtorkowy Nów w znaku Wagi przyniesie wyjaśnienia wielu spraw, nie starajcie się tego dnia niczego forsować na siłę. Wibracja dnia 4 sprawi, że ludzie będą uparci. Więc odpuście wszystkim i sobie, nie upierajcie się że koniecznie dziś coś trzeba załatwić albo przekonać kogoś do własnych pomysłów. Skupcie się lepiej na bieżących sprawach, miłych relacjach, randkach, drobnych zakupach, zdrowiu i pielęgnacji. Ponieważ przez cały dzień będzie pusty kurs Księżyca nie podejmujcie ważnych decyzji życiowych a zamiast siłowni lepiej iść na spacer. Wibracja dnia 4 pozwoli także ustabilizować emocje.
Nów sprzyja medytacji, rozwoju duchowemu, wiele osób odnajdzie spokój duszy i zrozumie pewne zjawiska, które do tej pory były trudne.
Życzę Wam dobrego nastroju, zdrówka i miłych relacji 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™