Website Survey

Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona 7.12.

Witajcie Kochani,
Przed nami tydzień, w którym możemy czuć się lekko osłabieni, dlatego trzeba będzie zweryfikować ambitne plany i skupić się na tym co jest najważniejsze. To osłabienie możemy odczuwać do piątkowego nowiu, potem wszystko wróci do normy. Do piątku łatwiej będzie pozbywać się wszystkiego co nas uwiera i przeszkadza, zarówno w sferze materialnej jak i duchowej. To dobry czas na porządki w głowie, życiu i w domu, na oczyszczanie, porzucanie nałogów, odchudzanie i definitywne odcinanie przeszłości. Czas ubywającego Księżyca sprzyja zabiegom chirurgicznym.
W poniedziałek do południa będziemy jeszcze w aurze Księżyca w znaku Wagi, po godz.12.27. we wrażliwym Skorpionie.
Od godz.3.02.do 12.25 mamy pusty kurs Księżyca oraz wibrację dnia 9. Dlatego najlepiej skupić się na zaległościach i bieżących obowiązkach. Warto zmobilizować się i dokończyć wszystko co do tej pory odkładaliśmy na później. Aura sprzyja pracy i życiu domowemu. Jeśli odczuwacie jakieś dolegliwości nie bagatelizujcie ich, zróbcie badania, udajcie się do lekarza. Nie podejmujcie ważnych życiowych decyzji i nie podpisujcie wiążących umów. Poczekajcie z tym do wtorku.
Poniedziałkowa aura sprzyja negocjacjom, wszelkim spotkaniom ( w tym randkom), wróżeniu oraz drobnym zakupom. Mogą się zdarzyć dobre okazje. Trzeba uważać za kierownicą i w pracy aby czegoś nie przeoczyć bo możemy mieć problemy z koncentracją.
Księżyc w znaku Skorpiona podziała na nasz układ nerwowy więc spróbujcie wyciszyć emocje , nie przejmować się drobiazgami ani cudzymi opiniami. Czas żywiołu wody przynosi emocje ale też ciepłe chwile i namiętność.
Życzę wam tylko pozytywnych stron żywiołu wody, dobrego tygodnia…

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™