Website Survey

Księżyc w znaku Wagi

Dzień dobry Kochani 🙂
Weekend zapowiada się przyjemnie bo Księżyc będzie przebywał w żywiole powietrza, w znaku Wagi. Ten czas charakteryzuje się atmosferą zgody, harmonii, zrozumienia, miłości i współpracy. Jesteśmy uczuciowi i błyskotliwi, łatwo nawiązujemy znajomości. W ten weekend wiele osób spotka swoją miłość i załagodzi konflikty i problemy w rodzinie. Uda się wspólnie z bliskimi podjąć ważne decyzje (napisałam wspólnie z kimś bo samemu lepiej nie podejmować ważnych decyzji, ponieważ możemy się kierować emocjami). Przez te emocje możemy być bardziej drażliwi i mieć skłonności do „słomianego zapału” więc w ten weekend nie stawiajcie sobie ambitnych planów. Lepiej skupić się na rodzinie i domu. Można wykorzystać potencjał wrażliwości na upiększanie mieszkania i poprawienie swojego wyglądu. W ten weekend pusty kurs Księżyca nie będzie nam przeszkadzał, odetchniemy spokojną atmosferą.
Fizycznie Księżyc będzie miał wpływ na nasz układ dokrewny i okolice bioder, pęcherz i nerki. Dlatego ubierajcie się ciepło i dbajcie o siebie. Kiedy w życiu brak nam harmonii i znajdujemy się pod czyjąś presją, nie możemy sprostać czyimś wymaganiom, będziemy odczuwać dolegliwości w okolicach bioder (ból nerek, dolegliwości pęcherza).
W dniach Wagi sprzyjają nam pokarmy tłuste (tłuste ale zdrowe ) oraz warzywa kwiatowe; brokuły, kalafior, brukselka, karczochy.
Dzisiejszy dzień będzie wspaniały dla nowożeńców , małżeństwa dziś zawarte będą wyjątkowe i szczęśliwe. Osoby w związkach mogą podejmować ważne życiowe decyzje albo wyznaczać termin ślubu.
Kochani, zapowiada się dobry czas, wykorzystajcie tę dobrą aurę do regeneracji swojego zdrowia, energii i naprawiania relacji. Poświęćcie czas dzieciom, rodzicom, starszym krewnym, swojemu domowi. Weekendowa numerologia sprzyja też nauce, więc osoby uczące się szybciej uporają się z zaległościami, bo łatwiej będzie przyswoić wiedzę.
Weekendowa aura sprzyja randkom, spotkaniom towarzyskim, podróżom, zakupom ale z rozwagą, robieniu sobie przyjemności i dogadzaniu zmysłom. Seks będzie namiętny a kubki smakowe zadowolone bo wiele osób upichci coś dobrego. Dbajcie o siebie Kochani, pijcie teraz więcej wody i ciepłych napojów. Życzę wam miłego weekendu, w miłości zgodzie, harmonii, radości i zdrowiu 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™