Website Survey

Księżyc w znaku Wagi

Dzień dobry Kochani w nowym tygodniu 🙂
Zaczynamy tydzień, w którym będzie nów Księżyca ( we środę 11.11).
Czeka nas w związku z tym czas uwolnienia się od spraw i sytuacji, które nas ograniczają. Warto wyzwolić się z niedobrych nawyków i toksycznych znajomości. Przeciąć definitywnie wszystko co sprawia nam ból i blokuje energię. Nów w znaku Skorpiona wspomoże nas w dobrych decyzjach, w dojrzałych przemyśleniach.
A dziś jesteśmy pod wpływem Księżyca w znaku Wagi i pustego kursu (przez cały dzień od 3 rano do 5 rano jutrzejszego dnia). Taki czas sprzyja dokańczaniu bieżących spraw i definitywnemu rozprawieniu się z tym co przeszkadza.
Dziś nie zaczynajcie niczego nowego, ani nie podpisujcie żadnych umów, nie zaciągajcie kredytów ani nie podejmujcie żadnych ważnych decyzji osobistych i finansowych. Można załatwiać sprawy urzędowe, podróżować, szukać pracy, zadbać o zdrowie i urodę (warto farbować włosy). Aura nie sprzyja nadmiernemu wysiłkowi, dbajcie o siebie i swoich bliskich.
W czasie żywiołu Powietrza mamy lotniejszy umysł, wrażliwe serca i szybko reagujemy. W negacji bywamy drażliwi, niestali i mamy skłonności do słomianego zapału. Dlatego lepiej nie stawiać sobie trudnych, długofalowych zadań, bo możemy sobie nie poradzić.
W dniach Wagi odczuwamy większą potrzebę miłości i harmonii. Dlatego łatwiej niż zazwyczaj potrafimy łagodzić konflikty i nieporozumienia. Jesteśmy bardziej skłonni do wszelkiej współpracy. Warto wykorzystać ten czas do naprawiania relacji i wyjaśnienia wszelkich nieporozumień i konfliktów.
Dzisiejszy dzień sprzyja romantycznym chwilom, randkom i spotkaniom towarzyskim. Nie sprzyja podejmowaniu ważnych życiowych decyzji, ponieważ bardziej niż rozsądkiem możemy kierować się emocjami. Będziemy bardziej niż zwykle wrażliwi na piękno, więc zwrócimy większą uwagę na swój wygląd i wystrój naszych domów.
Fizycznie Księżyc będzie miał wpływ na nasz układ dokrewny i okolice bioder , pęcherz i nerki. Kiedy w życiu brak nam harmonii i znajdujemy się pod czyjąś presją, nie możemy sprostać czyimś wymaganiom, będziemy odczuwać dolegliwości w okolicach bioder (ból nerek, dolegliwości pęcherza). Dlatego namawiam wszystkie panie, które kurczowo trzymają się toksycznych partnerów o przecięcie tej chorej relacji, choćby dla własnego zdrowia.
W dniach Wagi sprzyjają nam pokarmy tłuste (tłuste ale zdrowe, typu ryby czy nabiał) oraz warzywa kwiatowe; brokuły, kalafior, brukselka, karczochy.
Przed nami dobry spokojny tydzień, życzę wam aby każdemu przyniósł dobre zdarzenia a pozytywna aura wspomogła we właściwych decyzjach.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™