Website Survey

Księżyc w znaku Strzelca

Witajcie Kochani,
Mam nadzieję, że jesteście wypoczęci i w dobrych nastrojach, jeszcze półtora dnia i weekend 🙂
A dziś mamy mieszaną aurę bo do popołudnia do godz.16.15, jesteśmy jeszcze pod wpływem znaku Skorpiona a potem już w zupełnie innej, lepszej energii znaku Strzelca. Możemy jeszcze odczuwać wpływ wczorajszego nowiu Księżyca, lekki spadek energii i problemy z emocjami.
Więc w pracy bądźcie cierpliwi i uważni, pilnujcie swoich spraw, nie wdawajcie się w dyskusje bo ludzie będą czepliwi. Niektórzy mogą się spodziewać w pracy kontroli i sporów o zakres obowiązków. Unikajcie dziś pośpiechu a zwłaszcza pochopnych, ryzykownych decyzji. Po południu będzie już lepsza aura. Wibracja dnia pozwoli ogarnąć rachunki i ustalenia z rodziną. Uważajcie na kaloryczne potrawy bo dziś można więcej przytyć. Pusty kurs Księżyca będzie krótko, tylko od godz.15.54 do 16.13. Po południu będzie dobry czas na ruch, fitness czy zwykły spacer pozwolą się odprężyć.
Czas Księżyca w znaku Strzelca, jako żywiołu ognia przyniesie nam przez najbliższe dwa dni ( piątek i sobotę) przypływ energii, odwagi, poprawę nastroju, chęć do podróży i nowych znajomości. Będziemy bardziej elastyczni i skłonni do kompromisu oraz pełni temperamentu. W te dni mamy możliwość doładowania swoich wewnętrznych baterii przebywając na powietrzu lub jeśli pogoda nie dopisze w domowym zaciszu, najlepiej w sypialni z bliską osobą.

Piątek zapowiada się wspaniale, bez pustego kursu Księżyca, w dobrej energii zarówno na życie osobiste jak i sprawy zawodowo-finansowe. Możecie śmiało zaczynać wszelkie nowe sytuacje i przedsięwzięcia, to co zapoczątkujecie teraz przyniesie szybko dobre efekty. Wibracja dnia 5 jeszcze sytuacje podkręci dodając wam kreatywności i nowych wrażeń, niespodzianek.
Możecie załatwiać wszelkie sprawy w urzędach i bankach, szukać pracy, zdobywać wiedzę, poszerzać horyzonty, podróżować, robić zakupy, randkować. Teraz jest dobry czas na lepsze życie i namiętność. Warto więcej się ruszać i przejść na dietę bo na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Warto tez zadbać o urodę, we wzrastającym Księżycu nasza skóra i włosy lepiej przyswajają odżywki i maseczki.

Sobota w podobnej aurze, z tym że praktycznie cały dzień będzie pusty kurs Księżyca (od godz.4.18 do końca dnia). Dlatego lepiej skupić się na domu, rodzinie, zdrowiu, miłości, urodzie (maseczki, piling) ,porządkach, drobnych zakupach i rozrywce. Sprawy zawodowe i finansowe zostawić na przyszły tydzień. Wibracja dnia 6 wyjątkowo sprzyja bliskim, naszemu dobremu samopoczuciu, dbaniu o zdrowie i urodę.
Czwartek, piątek i sobota to czas, w którym służyć naszemu zdrowiu i poprawieniu energii będą potrawy zawierające białko roślinne i zwierzęce oraz warzywa kwiatowe ( dynia, kabaczek, cukinia, ogórki, pomidory, papryka) i mięsiste owoce ( winogrona, śliwki, truskawki, borówki, kiwi).
Kochani życzę wam dobrego dnia i wspaniałego weekendu, niech ten czas przyniesie same trafione pomysły i ciepłe chwile z bliskimi.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™